رزرو وقت مشاوره

  • داوطلبان لطفا پس از خرید بسته مکالمه


    منتظر تماس کارشناسان صدای سنجش باشید
  • پاسخگویی سریع
  • مشاوره تلفنی
  • مشاوران حرفه‌ای

بسته مشاوره تحصیلی

  • داوطلبان لطفا پس از خرید بسته مکالمه منتظر تماس کارشناسان صدای سنجش باشید
  • 0 هزار تومان

رشته های علمی کاربردی -لیست رشته های علمی کاربردی بدون کنکور

برای مشاوره انتخاب رشته دانشگاه از لیست  علمی کاربردی بدون کنکور و ثبت نام  و اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور در مقطع کاردانی و کارشناسی جامع علمی کاربردی

 

تماس با واحد پاسخگویی صدای سنجش از طریق تلفن ثابت با شماره

02166837359-02166868571

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 1 شب

 

 

رشته های علمی کاربردی-بدون کنکور علمی کاربردی-علمی کاربردی بدون کنکور- لیست رشته های علمی کاربردی

دانشگاه علمی کاربردی در مقاطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی در کلیه رشته ها بدون کنکور دانشجو می پذیرد.داوطلبان گرامی قبل از ثبت نام در دانشگاه  حتما راهنمای ثبت نام علمی کاربردی را مطالعه بفرمایید.مشاوران صدای سنجش آماده اند تا برای ثبت نام داوطلبان را یاری نمایند.

اگر قصد دارید  وارد دانشگاه شوید دانشگاه  بهترین گزینه برای شما داوطلبان می باشد .از رشته های بدون کنکور  رشته مورد علاقه خود را انتخاب و مشاوردهنده شما را ثبت نام می نماید.برای کسب اطلاع در مورد ثبت نام دانشگاه های بدون کنکور با مشاوران صدای سنجش در ارتباط باشید.

 

در این مقاله قصد داریم برای انتخاب رشته ها  اطلاعات کافی در اختیار داوطلبان قرار دهیم .دانشگاه علمی کاربردی در چهار گروه آموزشی صنعت ، کشاورزی ، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر همه ساله اقدام به پذیرش دانشجو و بدون کنکور و بدون آزمون دانشجو می پذیرد.

در دانشگاه علمی کاربردی رشته های متنوعی وجود دارد و گاها بعضی از رشته ها در هیچ دانشگاه دیگری نمی توانید پیدا کنید مانند رشته مدیریت خانواده و آرایش زنانه و….

آشنایی با لیست دانشگاه علمی کاربردی را به شما پیشنهاد می کنیم.اطلاع از لیست  علمی کاربردی در انتخاب صحیح رشته ها کمک شایانی به شما داوطلبین می نماید.

بدون کنکور

لیست علمی کاربردی در گروه صنعت

رشته های فنی مهندسی در کلیه گرایش ها در لیست  علمی کاربردی در گروه صنعت قرار می گیرد به صورتی که تمام داوطلبان دیپلمه فنی حرفه ای و کار و دانش که قصد تحصیل در رشته های گروه صنعت علمی کاربردی را دارند می توانند با انتخاب رشته از لیست رشته ها در گروه صنعت به تحصیل در این دانشگاه اقدام نمایند. داوطلبان    در گروه صنعت می توانند از میان تمامی رشته های فنی و مهندسی اعم از مهندسی برق،مهندسی مکانیک ، مهندسی کامپیوتر،مهندسی عمران،مهندسی مواد (متالوژی) و… انتخاب رشته نمایند .

لیست علمی کاربردی در گروه کشاورزی

. داوطلبان می توانند رشته های مرتبط با گروه آموزشی کشاورزی اعم از امور زراعی ، امور گلخانه ای،دامپزشکی ،منابع طبیعی،امور دامی، صنایع غذایی  ، فرآورده های گوشتی ، شیلات و … را از رشته ها در گروه کشاورزی انتخاب نماینددر گروه کشاورزی بسیار متنوع می باشد به دلیل این که بعضا دانشگاه های دولتی نیز برخی از این رشته ها را ارائه نمی دهند .دانشگاه علمی کاربردی در گروه کشاورزی ، در هرکدام از رشته ها که از این گروه معرفی کردیم بیش تر از این تعداد رشته ارائه می دهد .اگر قصد تحصیل در رشته های مرتبط با کشاورزی را دارید با مشاوران صدای سنجش تحصیلی از طریق شماره های ذکر شده در سایت تماس حاصل نمایید.

لیست  علمی کاربردی در گروه مدیریت و خدمات اجتماعی

 در گروه آموزشی مدیریت و خدمات اجتماعی شامل رشته های علوم انسانی می باشد .رشته ها بسیار متنوع هستند از جمله رشته های این مجموعه می توان به مدیریت ، حقوق ، تربیت بدنی و آرایشگری اشاره کرد.به نحوی که اگر قصد تحصیل در رشته های مدیریتی و اداری را دارید و علاقه زیادی به مباحث خواندنی دارید می توانید از رشته های این گروه آموزشی برای رسیدن به اهدافتان استفاده کنید.

در گروه فرهنگ و هنر 

  علمی کاربردی در گروه فرهنگ و هنر یکی از پر متقاضی ترین گروه های آموزشی می باشد که داوطلبان زیادی از این گروه آموزشی استقبال می کنند در دانشگاه علمی کاربردی در گروه فرهنگ و هنر کلیه رشته های هنری و زبان های خارجی قرار گرفته اند و در این مجموعه رشته های زبان انگلیسی ،اسپانیایی ،فرانسوی، سینما ،موسیقی ، هنر های تجسمی ، صنایع دستی ، می توان اشاره کرد و شامل گرایش های مختلف است و حق انتخاب زیادی را برای داوطلبان این گروه آموزشی فرهنگ و هنر در اختیار داوطلبان قرار داده است و علاقه مندان به رشته های هنری می توانند از رشته های  بدون کنکور انتخاب دلخواه خود را داشته باشند و مشاوردهنده برای انتخاب رشته های علمی کاربردی  آماده پاسخگویی به سوالات داوطلبین می باشد.

کانال بدون کنکور

برای مشاوره تلفنی از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

 

تماس با واحد پاسخگویی صدای سنجش 

02166837359-02166868571

 همه روزه از ساعت 8 صبح تا 1 شب

کاربر گرامی ،  در صورت شلوغی خطوط مجدد تماس برقرار نمایید .

مطالب مرتبط :

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه جامع علمی کاربردی

شرایط شرکت در کنکور سراسری

برنامه ریزی کنکور

بهترین منابع کنکور ریاضی

سوابق تحصیلی کنکور

برنامه ریزی کنکور

روش صحیح تست زنی 

معرفی رشته حقوق 

معرفی رشته مهندسی کامپیوتر

معرفی رشته دندانپزشکی

معرفی رشته دامپزشکی

 

بسته مشاوره تحصیلی

  • داوطلبان لطفا پس از خرید بسته مکالمه منتظر تماس کارشناسان صدای سنجش باشید
  • 0 هزار تومان

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که تابع Privacy Policy and Terms of Use است.