رزرو وقت مشاوره

 • داوطلبان لطفا پس از خرید بسته مکالمه


  منتظر تماس کارشناسان صدای سنجش باشید
 • پاسخگویی سریع
 • مشاوره تلفنی
 • مشاوران حرفه‌ای

بسته مشاوره تحصیلی

 • داوطلبان لطفا پس از خرید بسته مکالمه منتظر تماس کارشناسان صدای سنجش باشید
 • 0 هزار تومان

سن ورود به پیش دبستانی 1403

بسیاری از افراد برای آمادگی فرزندان خود به سوی پیش دبستانی می روند تا فرزندانشان برای ورود به مدرسه آمادگی لازم را تعلیم ببیند .دوره ی پیش دبستانی در این سال ها اجباری نبوده است و  حداقل سن ورودی پیش دبستانی 1403 چهارسال و حداکثر شش سال می باشد .

بسیاری از پدر و مادر ها فضای پیش دبستانی را به عنوان مرکز بازی میشناسند تا فرزندانشان با فضای مدرسه آشنا شوند تا در ورودی مدرسه ها به مشکل نخورند.در فضای پیش دبستانی افراد می توانند کودکان خود را ثبت نام کنند تا با آموزش های دوران مدرسه آشنا شوند.پیش دبستانی برای کودکان سن ۴تا ۶ سال گزینه ی مناسبی می باشد تا با قوانین و شرایط محل تحصیل آشنا شوند .

سن ورود به پیش دبستانی 1402

جهت مکالمه با کارشناسان صدای سنجش لطفا از فرم زیر وقت مشاوره رزرو بفرمایید

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 1 شب

تلفن پشتیانی رزرو وقت مشاوره

02166837359-02166868571

بسته مشاوره تحصیلی

 • داوطلبان لطفا پس از خرید بسته مکالمه منتظر تماس کارشناسان صدای سنجش باشید
 • 0 هزار تومان

سن ورود به دوره ی پیش دبستانی برای کودکان

پیش دبستانی مطابق اساس نامه ۲ سال برای کودکان در نظر گرفته شده است پیش دبستانی یک و پیش دبستانی دو که این ۲ سال شرایط محیطی و آموزشی را برای کودکان ۴تا ۶ سال را فراهم کرده که کودکان در این فضا به آموزش و نظم و قوانین مدرسه آشنایی های لازم را یاد بگیرند .

سن ورود به پیش دبستانی 1403 یکی از سن هایی با توان بالا ی یاد گیری برای کودکان می باشد که کودکان دربازه ی زمانی مشخص توان یادگیری شرایط پیش دبستانی را داشته باشند.کودکان برای یاد گیری و آمادگی برای رفتن به مدرسه را در این فضا آموزش میبینند.فضای این دوره برای کودکان بسیار آرام و با معلمان با سواد و آموزش دیده می‌باشد .

تکالیف و مشق های دوره ی پیش دبستانی 1403

در دوره ی پیش دبستانی یکی از دوره های آموزشی و آمادگی برای کودکان ورود به سال اول مدرسه می باشد .سن ورود به پیش دبستانی 1403 برای کودکان ۴ تا ۶ سال می باشد .پیش دبستانی برای کودکان محیطی سالم و دارای بازی های فکری در خصوص  سال اول مدرسه می باشد .

بنابر این باید توجه داشته باشید سن ورود به اول ابتدایی ثبت نام کودکان تمام فقط می باشد و دانش آموزان پایه اول مجاز و ثبت نام آنان در مراکز های آمادگی با شرایط ذکر شده ممنوع می باشد .کودکان سن پایین برای آمادگی های لازم برای ورود به مدرسه در پیش دبستانی ها باید ثبت نام کنند تا در ورودی سال اول مدرسه آمادگی های لازم را آموزش ببینند.تکالیف و مشق های دوره ی پیش دبستانی برای کودکان از جمله نقاشی ،رنگ آمیزی و کاردستی می باشد که کودکان علاقه مند به نوشتن شوند .

زمان ثبت نام و سن ورود به پیش دبستانی 1403

ثبت نام دوره ی پیش دبستانی برای کودکان سن ورود ۴تا ۶سال در اواخر خرداد ماه شروع می شود و تا مهر ۱۴۰3 ادامه دارد.برای ثبت نام سن ورود به پیش دبستانی 1403 باید از سلامت فرزندان خود اطمینان حاصل فرمایید که برای ثبت نام برگه ی سلامت از مدارک لازم برای ثبت نام می باشد .

طریقه ی ثبت نام به صورت آنلاین می باشد که با در دست داشن مدارک کودکان خود از سایت سیدا یا از سایت پادا ثبت نام فرزندان خود را انجام دهید .برگه ی سلامت کودک در زمان ثبت نام الزامی می باشد و این تست در مقطع دبستان دیگر قابل تکرار نمی باشد .دوره ی پیش دبستانی دوره ی حساس می باشد که پدر و مادر ها باید این دوران حساس را توجه ی بیشتری به آن کنند .

شرایط و سن ورود به پیش دبستانی 1403

کودکان در بازه ی زمانی خاص وارد پیش دبستانی می شوند تا برای رفتن به سال اول ابتدایی آمادگی های لازم را آموزش ببینند .کودکان متولد نیم سال اول و یا قبل آن باید وارد اول ابتدایی شوند .سن ورود پیش دبستانی 1403 در سال های گذشته و سال های جدید ۴ تا ۶ سال می باشد .

ارائه شناسنامه سلامت دانش آموزان و شرایط ثبت نام در پایگاه سنجش تعیین می شود .کودکان در ابتدای ورود به دبستان از نظر بینایی ،شنوایی و آمادگی تحصیلی مورد بررسی قرار می گیرد .والدین از مراحل ثبت نام کلاس اول ابتدایی باید آگاهی کافی را داشته باشند تا در زمان تعیین شده وسن ورود پیش دبستانی 1403 اقدامات لازم را انجام دهند.

شرایط آمادگی در مهد کودک

مهد کودک بر اساس تعیین سن کودکان و برای آمادگی آن ها تاسیس شده است .تفاوت مهدکودک و پیش دبستانی در این رابطه می باشد که پیش دبستانی معمولا در سن های به خصوصی می باشد سن ورود پیش دبستانی 1403 بین ۴تا۶ می باشد یعنی کودکان از سن نوپایی فرا تر باشند .برنامه های پیش دبستانی با مهد کودک متفاوت می باشد .

مهد کودک برای والدین شاغل انتخاب خوبی برای تربیت کودکان و مراقبت کامل در طول روز می باشد در بازه ی سنی شیرخوار تاپیش دبستانی را پذیرش میکند .در مهد کودک معلمان به صورت تمام وقت مراقب فرزندان شما هستند .مهد کودک در روز های تابستان امکانات تابستانی را ارائه می دهد.

برنامه ریزی آزمون تیزهوشان

دریافت کارنامه آزمون مدارس نمونه دولتی

سن ورود به اول ابتدایی

هر ساله  دانش آموزان بسیاری برای ورود به مدرسه در مقطع ابتدایی ثبت نام می کنند .در دوره‌ی سال اول ابتدایی بسیاری از دانش آموزان دوره‌های آموزشی را تعلیم ندیده اند .سن ورود به اول ابتدایی  ۷ سال می باشد .کودکان سن ۷سال وارد سال اول ابتدایی می شوند و قبل از این سن در دوره های آمادگی را آموزش می بینند .

بسیاری از دانش آموزان در نیم سال اول سال متولد شده اند که قانون ذکر شده نیمه ی دومی محسوب می شوند .این قانون در دوره ی پیش دبستانی هم صدق می کند .در سال اول تحصیل دانش آموزان معرفی کلمات و حروف به کودکان می باشد .اهداف از سال اول ابتدایی آموزش بهداشتی ،علاقه مند کردن کودکان به خواندن و نوشتن ،پرورش دقت و کنجکاوی ،روابط عمومی کودک و یادگیری برخی آیات ساده و سوره

مشاوران صدای سنجش در خصوص ثبت‌نام دانش آموزان در مدرسه و سن ورود پیش دبستانی 1403 اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما قرار می دهند.مشاوران صدای سنجش در زمینه ی ثبت نام و سلامت کودک اطلاعات کافی را در سایت صدای سنجش قرار داده اند.مشاوران صدای سنجش اطلاعات در مورد کنکور و ثبت نام دانش آموزان سوالات شما را پاسخگو می باشند .

جهت مکالمه با کارشناسان صدای سنجش لطفا از فرم زیر وقت مشاوره رزرو بفرمایید

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 1 شب

تلفن پشتیانی رزرو وقت مشاوره

02166837359-02166868571

بسته مشاوره تحصیلی

 • داوطلبان لطفا پس از خرید بسته مکالمه منتظر تماس کارشناسان صدای سنجش باشید
 • 0 هزار تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که تابع Privacy Policy and Terms of Use است.