رزرو وقت مشاوره

 • داوطلبان لطفا پس از خرید بسته مکالمه


  منتظر تماس کارشناسان صدای سنجش باشید
 • پاسخگویی سریع
 • مشاوره تلفنی
 • مشاوران حرفه‌ای

بسته مشاوره تحصیلی

 • داوطلبان لطفا پس از خرید بسته مکالمه منتظر تماس کارشناسان صدای سنجش باشید
 • 0 هزار تومان

شرایط زندگی در روسیه

روسیه یکی از کشور های پنهاور و وسیعی در جهان می باشد که هرساله افراد بسیاری برای مهاجرت اقدام می کنند .کشور روسیه جز کشور های پر مخاطب می باشد که از نظر تحصیل و کار از مزایای مهمی برخوردار است .روسیه از نظر اقتصادی و توسعه یکی از کشور های جهان می باشد .کشور روسیه به دلیل اثار تاریخی و گردشگری و اداب و رسوم از کشور های پر بیننده محسوب می شود .زندگی در روسیه از معایب و مزایایی بسیاری برای مخاطبان است .

روسیه از نظر اقامتی جز کشورهای اولی برای افراد مهاجرتی است.این کشور از نظر  مهاجرتی تحصیلی و کار در رتبه ی بالا قرار دارد داوطلبانی که برای مهاجرت به کشور روسیه اقدامات لازم را انجام می دهند باید توجه داشته باشند که می توانند به طریق های مختلف در این کشور اقامت دائم را دریافت کنند.این کشور برای اقامت دائم برای افراد امکانات لازم را فراهم کرده است. ازجمله مسکن ،درآمد،تحصیل و تفریحی را به بهترین شکل قابل استفاده برای علاقه مندان در نظر گرفته است.

 

زندگی در روسیه

 

جهت مکالمه با کارشناسان صدای سنجش لطفا از فرم زیر وقت مشاوره رزرو بفرمایید

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 1 شب

تلفن پشتیانی رزرو وقت مشاوره

02166837359-02166868571

بسته مشاوره تحصیلی

 • داوطلبان لطفا پس از خرید بسته مکالمه منتظر تماس کارشناسان صدای سنجش باشید
 • 0 هزار تومان

شرایط مسکن برای این کشور

 

در کشور روسیه انواع آپارتمان ها برای مخاطبان درالویت اول قرار دارد .این آپارتمان ها از نظر متراژ هم بزرگ و هم نقلی جزء مجمتع های بین المللی می باشند .معمولا در حومه ی این کشور در شهر های کوچکتر آپارتمان ها با قیمت مناسب در اختیار علاقه مندان زندگی در روسیه قرار می گیرد.مجتمع های بین اللملی برای افرادی که به مهاجرت با خانواده فکر می کنند گزینه ی بسیار خوبی می باشد که در این حومه از نظر ساختاری به شکل ساده ساخته شده است که مانند اپارتمان های دیگر جاهای این کشور دارای سمبل و تزیینات زیبایی در نظر گرفته نشده است که این آپارتمان ها فقط برای افرادی می باشد که برای مهاجرت اقدام می کنند.

مهاجرت کاری در روسیه

تحصیل داروسازی در روسیه

تحصیل پزشکی در روسیه

تحصیل کارشناسی ارشد در روسیه

درآمد بالا برای زندگی در روسیه

دراین کشور مورد نظر مشاغل بسیاری برای تحصیل وجود دارد که این مشاغل مانند کمپانی های بزرگ هزینه ی مسکن ، تحصیل فرزندان و زندگی در روسیه را پرداخت می کند . یکی از مشاغل حرفه ایی مانند پزشکی و مهندسی یا فنی و حرفه ایی می توانند درآمد بالایی را برای هزینه های این کشور را دارا باشند.روسیه از نظر اقتصادی و کسب و کار در رده ی بالایی قرار دارد که افراد می توانند مایهتاج زندگی خود را تامین کنند .علاقه مندان برای اقامت در کشور روسیه می توانند ا زروش های متنوع اقدام کنند که یکی از آن رو ش ها سرمایه گذاری و یا خرید ملک می باشد . با شرایط ذکر شده اگر افراد دارای این شرایط  می باشند می توانند اقامت دائم را دریافت کنند و به همین علت که ویزای آن ها کاری باشد مادام العمر می توانند شهروندی کشور روسیه را دریافت کنند .

کشور روسیه و بخش درمانی

 

شهر های روسیه دارای بیمارستان و مراکز درمانی می باشد هرچند این مکان های درمانی خصوصی می باشد اما خدمات بسیار با کیفیت به افراد مهاجرتی ارائه می دهند ،پزشکان این مراکز در کشور روسیه اکثرا به زبان انگلیسی تسلط کامل را دارند که بتوانند در درمان افراد مهاجرتی کمک های لازم را انجام دهند . درسال های اول مهاجرت شاید شما قادر به گفتگو به زبان روسی نباشید افراد می توانند به زبان انگلیسی درمان خود را انجام دهند.

زندگی در روسیه برای درمان افراد مقیم خود بیمه صادر می کند که افراد با بیمه بتوانند هزینه های درمان خود را پرداخت کنند و هزینه ی بیمه برای کسانی که در این کشور مشغول به کار هستند ماهیانه دریافت می شود این شرایط برای افراد با ویزای کاری است اما اگر مخاطبان از طریق خرید ملک و سرمایه گذاری اقدام به اقامت دائم کنند شهروند این کشور محسوب می شوندو کشور روسیه شهروند خود را بیمه می کند و بیمه گذار این افراد می باشد.

مدرسه های بین اللملی برای افراد مقیم روسیه

افراد باید توجه داشته باشند که اگر می خواهند زندگی در روسیه را انتخاب کنند باید از نظر مدارس اطلاعات کافی را در نظر بگیرند . خیلی از مخاطبان با همسر و فرزندان خود مهاجرت می کنند و انتخاب مدارس جزء اولین اقدامات برای زندگی در روسیه می باشد . اگر افرادی که برای کار مهاجرت می کنند کشور روسیه از نظر تدریس برای افراد مهاجرتی بسیار باکیفیت می باشد .و کسانی که برای تحصیل در دانشگاه های روسیه اقدام به مهاجرت می کنند دانشگاه های این کشور شرایط بسیار عالی را داوطلبان در نظر گرفته است .داوطلبان برای تحصیل در این کشور می توانند ویزای تحصیلی را اخذ نمایند که این ویزای تحصیلی تا زمان تحصیل اعتبار دارد و اگر قصد اقامت دائم را دارند باید ویزای تحصیل را به ویزای کاری تبدیل کنند که در صورتی می توانند ویزای کاری را اخذ نمایند که مشغول به کار شومد.

بهترین شهر ها از نظر کار و زندگی در روسیه

شهرهایی بزرگ کشور روسیه ازجمله بکاترین ،مسکو،کراسنودار،تیومن ، ساشی ،نیژنی نوگراد و سن پترزبورگ را می توان نام برد .که این شهر ها جزء کلان شهرهای کشور روسیه می باشد.که از نظر زندگی و شرایط کاری نسبت به شهرهای دیگر بهتر می باشد.این کشور ها نسبت به شهر های دیگر از نظر هزینه ی مسکن و تحصیل و زندگی روز مره بالاتر می باشد .زندگی در روسیه شرایط خاص خود را دارا می باشد.خیلی از افراد به دلیل هزینه های بالای کلان های روسیه نمی توانند در این شهرها زندگی کنند و به همین علت شهرهای کوچکی را انتخاب می کنند.برخی از شهر های کشور روسیه خیلی کلاسیک می باشد و افراد برای تفریحات خود به این شهر ها سفر می کنند تا از ساحل و جاهای گردشگردی لذت ببرن در غیر این صورت برای زندگی نمی توانند هزینه های مورد نظر زندگی را پرداخت کنند .

داوطلبان برای اطلاعات کافی در رابطه با زندگی و طریقه ی گرفتن ویزای کاری و تحصیلی می توانند با مشاوران صدای سنجش در ارتباط باشند تا شرایط مورد نظر زندگی را برای همه ی علاقه مندان به مهاجرت را به اطلاع آن ها برسانند مشاوران صدای سنجش در زمینه ی شرایط زندگی در روسیه و حتی کشور های دیگر راهنمای شما عزیزان هستند .

جهت مکالمه با کارشناسان صدای سنجش لطفا از فرم زیر وقت مشاوره رزرو بفرمایید

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 1 شب

تلفن پشتیانی رزرو وقت مشاوره

02166837359-02166868571

بسته مشاوره تحصیلی

 • داوطلبان لطفا پس از خرید بسته مکالمه منتظر تماس کارشناسان صدای سنجش باشید
 • 0 هزار تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که تابع Privacy Policy and Terms of Use است.