رزرو وقت مشاوره

 • داوطلبان لطفا پس از خرید بسته مکالمه


  منتظر تماس کارشناسان صدای سنجش باشید
 • پاسخگویی سریع
 • مشاوره تلفنی
 • مشاوران حرفه‌ای

بسته مشاوره تحصیلی

 • داوطلبان لطفا پس از خرید بسته مکالمه منتظر تماس کارشناسان صدای سنجش باشید
 • 0 هزار تومان

ویزا ی کانادا

همیشه به یاد داشته باشید که خود کشور کانادا به مهاجران نیاز دارد، بنابراین اگر مسیر درستی را پیدا کنید که به نفع شما باشد و همچنین نشان دهد که چگونه این کشور می تواند از داشتن شما خوشحال باشد و سود ببرد، به این صورت با موفقیت اقامت را دریافت خواهید کرد. باید با روش های مهاجرتی مختلف دریافت ویزای کانادا آشنا شوید تا بدانید کدام یک برای شما مناسب تر است. انواع مختلفی از ویزاها در کانادا وجود دارد که عبارتند از ویزای موقت، ویزای تحصیلی، ویزای کار و اقامت دائم.

ویزای کانادا

 

جهت مکالمه با کارشناسان صدای سنجش لطفا از فرم زیر وقت مشاوره رزرو بفرمایید

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 1 شب

تلفن پشتیانی رزرو وقت مشاوره

02166837359-02166868571

بسته مشاوره تحصیلی

 • داوطلبان لطفا پس از خرید بسته مکالمه منتظر تماس کارشناسان صدای سنجش باشید
 • 0 هزار تومان

 

ماندن به مدت محدود

دریافت این نوع از ویزا نشان می دهد که شماا قصد دارید فقط برای مدت محدودی در کانادا باشید، بهتر است بدانید که ویزای کانادا به صورت موقت بهترین گزینه برای شماست. در ادامه ویزای موقت متفاوتی که می توانید دریافت کنید توضیح داده شده است. گرفتن این نوع ویزا به این معنی خواهد بود که شما پس از مدتی مثلا شش ماه یا سه سال بعد به کشور خود بازخواهید گشت.

گرفتن ویزای کانادا دانشجویان

می توانید با داشتن این نوع ویزا خانواده خود را نیز با خود همراه کنید. نکته خوب دیگر تبدیل ویزای تحصیلی به کاری است که می توانید پس از این که تحصیل شما به اتمام رسی مشغول به کار شوید. از دیگرمضیت های ویزای کانادا به صورت تحصیلی این است که شما می توانید هم زمان با تحصیل به کار هایی بپردازید که مخصوص دانشجو ها می باشد و در واقع کسب درامد کنید.

Pyramid eServices دوره های ویژه ای برای آن دسته از دانشجویانی دارد که مایل به تحصیل و ادامه زندگی دائم در کانادا هستند. ما به دانش آموزان در طول فرآیند کمک و راهنمایی می کنیم تا در طول پردازش درخواست خود با هیچ مانعی مواجه نشوید. ما در صدای سنجش تمام تلاش خود را می کنیم تا به شما در دستیابی به اهداف خود در زمینه تحصیل در خارج از کشور و کانادا کمک کنیم.

اقامت کانادا

زندگی در کانادا

انواع روش های مهاجرت به کشور کانادا

ویزا کانادا

اجازه کار و ویزای کانادا

اگر در این کشور مشغول به کار شوید این موضوع می تواند شما را برای گرفتن اقامت دائم بسیار کمک کند. اگر می خواهید برای نامزد استانی یا کلاس کانادایی اکسپرس درخواست دهید، به تجربه کار در کانادا نیاز دارید. برای کار کردن در این کشور نیاز به پیشنهاد شغلی از طریق یکی از شرکت های معتبر دارید.

مهاجرت در کلاس تجاری و ویزای کانادا

مهاجرت در کلاس تجاری به سه دسته تقسیم می شود، یعنی کبک، فدرال و برخی از استان ها برنامه های نامزدی استانی خود را دارند. نتایج نهایی این برنامه ها همان نتیجه را ارائه می دهد، یعنی اقامت دائم کانادا. فقط در صورتی می توانید این گزینه را انتخاب کنید که دارایی خالص بیش از 300000 دلار کانادا باشد.

ویزا کانادا

ویزای کارگر ماهر فدرال

اتباع خارجی که مایل به اخذ اقامت دائم در کانادا هستند می توانند برای درخواست ویزای کارگر ماهر فدرال (FSWC) در خارج یا داخل کانادا اقدام کنند. پس از ثبت نام، متقاضیان بر اساس فاکتورهای مختلفی مانند مدرک تحصیلی، سابقه کاری، دانش زبان انگلیسی و فرانسه، بر اساس یک سیستم امتیازی رتبه بندی می شوند. برای احراز صلاحیت کارگران ماهر، حداقل 67 امتیاز از 100 و حداقل سابقه کار یک سال لازم است.

ویزای کلاس تجربه کانادا

متقاضیانی که در حال حاضر با مجوز کار موقت در کانادا هستند می توانند برای اقامت دائم کانادا تحت کلاس تجربه کانادایی درخواست دهند. این درخواست ویزای کانادا مخصوصا برای کسانی است که تجربه کاری ماهر در کانادا دارند، اما حداقل به تجربه یک سال در کانادا نیاز دارد و باید شرایط زبان انگلیسی و فرانسه را برآورده کند.

ویزا کانادا

برنامه تجارت ماهر فدرال

متقاضیانی که در یک تجارت ماهر واجد شرایط هستند، این فرصت را دارند که با درخواست خود تحت برنامه تجارت ماهر فدرال کانادا، به سرعت مقیم کانادا شوند. این برنامه توسط دولت و اداره مهاجرت کانادا در سال 2013 برای نشان دادن کمبود نیروی ماهر در مناطقی که رشد سریع به دلیل افزایش قدرت اقتصادی تجربه می شود، ایجاد شد.

این برنامه اکنون از طریق سیستم انتخاب مهاجرت اکسپرس اینتری کانادا اجرا می شود. برای درخواست ویزای کانادا تحت این برنامه، متقاضی باید یک سال تجربه تمام وقت در یک تجارت خاص در پنج سال گذشته تا زمان ثبت درخواست داشته باشد. متقاضیانی که تجربه کار پاره وقت را دارند که مجموعا دو سال کار تمام وقت دارد نیز واجد شرایط این برنامه هستند. اساسا تجربه مجموعا 3120 ساعت در طول دو سال.

آن ها همچنین باید مدرک پیشنهاد نامه ای را که برای کار تمام وقت دریافت کرده اند را نشان دهند. علاوه بر این، مهارت زبان انگلیسی آن ها نیز برای واجد شرایط بودن بررسی می شود.

برنامه های نامزدی استانی

متأسفانه متقاضیانی که نمی توانند اقامت دائم خود را از طریق ویزای کارگر ماهر دریافت کنند، همچنان می توانند امیدوار باشند و تحت PNP، یعنی برنامه نامزدی استانی، درخواست دهند. این برای متخصصان کم مهارت است که هنوز هم می توانند به کانادا بیایند و به رشد اقتصادی آن کمک کنند.

ویزا کانادا

بر اساس این ویزای کانادا، شما برای استان خاصی از کانادا که به دنبال کارمندان در زمینه خاصی است، نامزد خواهید شد. حرفه های مورد نیاز اغلب در هر استان تغییر می کند. اما قبل از درخواست، باید گواهی نامزدی استانی را از استان یا قلمرو کانادا دریافت کنید و درخواست دیگری را به CIC ارائه دهید، به عنوان مثال، شهروندی و مهاجرت کانادا ویزای PR دریافت می کنند.

کبک برنامه کارگران ماهر منتخب

این برنامه کارگران ماهر را در سراسر جهان جذب می کند تا به این جا مهاجرت کنند و با استفاده از تحصیلات، استعداد، تجربه کاری و مهارت های خود به رشد اقتصادی کشور کمک کنند. معیاری توسط دولت کانادا ایجاد شده است که همه کشورهای خارجی باید قبل از درخواست برای اقامت دائم و ویزای کانادا تحت این برنامه از آن پیروی کنند. هنگامی که دولت استانی کبک گواهی انتخاب کبک را به شما ارائه می دهد، می توانید برای مهاجرت به کانادا و ویزای اقامت دائم تحت دولت ملی اقدام کنید.

برای برنامه QSWP، متقاضیان باید در دو مرحله درخواست دهند:

متقاضی باید برای دریافت گواهی انتخاب (CSQ) به دولت کبک مراجعه کند. این تایید می کند که کبک، متقاضی را به عنوان یک مهاجر پذیرفته است.

متقاضی همچنین باید پس از دریافت گواهی انتخاب کبک برای اقامت دائم به IRCC اقدام کند.

طبق قوانین، متقاضیان باید واجد شرایط معاینه پزشکی و دریافت گواهی تایید پلیس باشند.

 

جهت مکالمه با کارشناسان صدای سنجش لطفا از فرم زیر وقت مشاوره رزرو بفرمایید

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 1 شب

تلفن پشتیانی رزرو وقت مشاوره

02166837359-02166868571

بسته مشاوره تحصیلی

 • داوطلبان لطفا پس از خرید بسته مکالمه منتظر تماس کارشناسان صدای سنجش باشید
 • 0 هزار تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که تابع Privacy Policy and Terms of Use است.