رزرو وقت مشاوره

 • داوطلبان لطفا پس از خرید بسته مکالمه


  منتظر تماس کارشناسان صدای سنجش باشید
 • پاسخگویی سریع
 • مشاوره تلفنی
 • مشاوران حرفه‌ای

بسته مشاوره تحصیلی

 • داوطلبان لطفا پس از خرید بسته مکالمه منتظر تماس کارشناسان صدای سنجش باشید
 • 0 هزار تومان

برای گرفتن ویزا ی کشورهای خارجی هیچ شرایط خاصی وجود ندارد. افرادی که می خواهند به کشور های اروپایی سفر کنند برای ویزا از طریق تور های گروهی اقدام می کنند و مدت اعتبار ویزای این سفر بستگی به زمان تورها دارد. هزینه ی ویزا همراه با تورهای گروهی می باشد. برای در خواست ویزا ی روسیه تنها 95 دلار به سفارت پرداخت می گردد همچنین بهتر است بدانید نیازی به مصاحبه برای ایرانی ها نیست. تنها شرط جدیدی که ویزای این کشور وجود دارد فرم تعهد بازگشت به کشور خود می باشد.

ویزای روسیه

جهت مکالمه با کارشناسان صدای سنجش لطفا از فرم زیر وقت مشاوره رزرو بفرمایید

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 1 شب

تلفن پشتیانی رزرو وقت مشاوره

02166837359-02166868571

بسته مشاوره تحصیلی

 • داوطلبان لطفا پس از خرید بسته مکالمه منتظر تماس کارشناسان صدای سنجش باشید
 • 0 هزار تومان

مدت اعتبار و هزینه سفر به کشورهای خارجی

اخذ ویزای این کشور هیچ شرط خاصی ندارد و حتی برای گرفتن ویزای این کشور شما نیاز به گردش حساب و تمکن مالی ندارید و فقط باید مدارک مربوطه را به تور انتخابی خود ارائه دهید. برای اخذ ویزای توریستی فقط پاسپورت شخص با اعتبار 7 ماه و 2 قطعه عکس و بلیط رفت و برگشت الزامی می باشد فرم تعهد بازگشت به محل زندگی و تکیل فرم اطلاعات شخصی را ارائه می دهید.

هزینه ویزای روسیه معمولا با هزینه ی تورهای مسافرتی پرداخت می شود اما باید بدانید که هزینه ی گرفتن ویزا 90 دلار می باشد که متقاضیان باید به سفارت پرداخت کنند، شما عزیزان نمی توانید بدون گرفتن ویزای تورهای مسافرتی اقدام کنید. فقط از طریق تورها به علاقه مندان ویزا تعلق می گیرد. برای اخذ ویزای روسیه حتما از آژانس های مسافرتی اقدام نمایید.

به طور معمول پاسخ دهی به ویزای متقاضیان 7 روز کاری می باشد و نیازی به حضور داشتن در سفارت برای اخذ ویزا نیست و جواب دهی ویزای افراد به آژانس های مسافرتی ارسال می شود.

شرایط تحصیل در کانادا

انواع مختلف ویزای روسیه

ویزای تحصیلی یکی از ویزای های کشور روسیه می باشد افرادی که به علت مهاجرت تحصیلی می خواهند از این نوع ویزا استفاده کنند باید به دانشگاه یا موسسه مربوطه مراجعه کنند تا دعوت نامه را دریافت کنند مدارک های لازم برای فراهم سازی ویزای روسیه را دارا باشند، مانند تمکن مالی و سوء پیشینه.

ویزای کاری از نوع دیگر ویزای کشور روسیه می باشد . افراد برای اخذ ویزای کاری باید از کار فرما دعوت به کار شوند و مدارک شغلی خود را برای دریافت ویزا ارائه دهند.

شرایط ویزای ترانزیت

ویزای ترانزیت به گونه ایی می باشد که علاقه مندان برای سفر به کشور مورد نظر از آن استفاده می کنند. افراد باید با به همراه داشتن پاسپورت و بلیط بتوانند ویزای ترانزیت از سفارت کشور روسیه را دریافت کنند مدارک لازم برای دریافت ویزای ترانزیت شامل:

اصل پاسپورت، بیمه مسافرت ، مشخصات کامل مسافر، بلیط رفت و برگشت هواپیما، فرم تکمیل تعهد نامه و آزمایش اچ ای وی. مدت اعتبار ویزای روسیه بستگی به مدت زمان اقامت متقاضیان در این کشور دارد اگر قصد مسافرت دارید مدت اعتبار 10 روزه می باشد و ویزای مسافران 10 روزه صادر می گردد.

هزینه و شرایط پزشکی بدون کنکور در روسیه

گرفتن ویزا و مهاجرت به کشور روسیه

افرادی که قصد مهاجرت به کشور روسیه را دارند باید واجد شرایط باشند. توجه داشته باشید گرفتن ویزای توریستی لازم است مدارک زیر را آماده سازی کنند:

اصل گذرنامه با اعتبار 6 ماه برای شروع سفر ، یک قطعه عکس ، بلیط هواپیما ی قطعی شده (بر اساس بیلط ویزا صادر می شود)، رزرو هتل برای تمام مدت زمان سفر، بیمه مسافرتی به مدت یک ماه.

متقاضیان برای مهاجرت دائمی باید از طریق ویزای کاری اقدام نمایند ویزای تحصیلی به دلیل مدت زمان تعیین شده بعد از اتمام ویزا باید به کشور خود بازگردند در غیر این صورت اگر تمایل به ادامه ی زندگی در این کشور را دارند از طریق ویزای کاری اقدامات لازم را برای اقامت دائم انجام دهند .

ویزای روسیه برای ایرانی ها

گرفتن ویزا برای ایرانی ها یک پروسه ای کامل و زمان بر وپرهزینه است، گرفتن ویزا مراحل و اقدامات خاص خود را دارد. ویزای کشور روسیه از یک قرارداد بین اژانس روسیه و آژانس ایران می باشد که این قرارداد، باید توسط کنسولگری کشور روسیه ثبت گردد.

در صورت تایید قرارداد بین دو کشور آژانس ایران می تواند دعوتنامه های گردشگری را برای علاقه مندان صادر کند، اژانس می تواند دعوتنامه صادر شده را به کنسولگری برده تا ویزای مسافران را تمدید کند.

واچر گردشگری به خود افرادی که قصد مسافرت را دارند اختصاص پیدا می کند در واچر گردشگری ذکر شده مسافر در کدام شهر و کدام هتل ها اقامت را داشته باشد تعیین شده است ضمنا تاریخ ورود و خروج مسافر نیز ثبت می گردد. توجه داشته باشید هرگونه تغییر در آن مدت زمان اتفاق بیافتد به کنسولی روسیه مراجعه فرمایید.

اگر تصمیم دارید در هتل اقامت داشته باشید یا آپارتمان شخصی اجاره کنید بر عهده خود صاحب خانه یا هتل می باشد. برای ریجستر کردن ویزای روسیه دو  روش وجود دارد ،مراجعه به اداره پست و مراکز شبیه پلیس که کار شما را بر عهده می گیرند.

ریجستر کردن ویزای روسیه

نکته دیگری که در اخذ ویزا وجود دارد ریجستر کردن ویزا می باشد منظور از ریجستر کردن ویزا، اعلام محل زندگی شما به اداره مهاجرت نیز مربوط می شود. این روش ریجستر یا ریجسترشین نیز گفته می شود، متقاضیانی که به هرعلت می خواهند به کشور مربوطه مهاجرت کنند چه از لحاظ اقامت دائم و یا گردشگری ریجستر کردن کار خود فرد نمی باشد و نمی توانند ریجستر کردن را انجام دهد .

ریجستر کردن به عهده خود آژانس می باشد یا بر عهده شرکتی که اقدامات لازم را از طریق این شرکت انجام داده شده است. اگر علاقه مندان برای سفر اقدام کنند، ریجستر برعهده آژانس کشور روسیه می باشد و آژانسی است که شما را برای دیدن کشور خود دعوت کرده است.

علاوه بر آن شرکت ها و آژانس هایی هستند که با مبلغ نقدی ریجستر شما را انجام می دهند اما باید پیگیری آن برعهده خود فرد باشد و در غیر این صورت  مشکل ساز برای شما عزیزان می گردد. داشتن برگه ریجستر برای انجام امور اداری در کشور روسیه الزامی می باشد و برای انجام امور بانکی و امور ثبتی و شرکتی و کارهای اداری باید ویزا ی شما ریجستر شود.

برای اطلاعات بیشتر از سایت صدای سنجش راهنمایی دریافت کنید مشاوران صدای سنجش در رابطه با اخذ ویزا و مهاجرت تحصیلی و اقامت دائم ، شما عزیزان را راهنمایی می کنند.

جهت مکالمه با کارشناسان صدای سنجش لطفا از فرم زیر وقت مشاوره رزرو بفرمایید

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 1 شب

تلفن پشتیانی رزرو وقت مشاوره

02166837359-02166868571

بسته مشاوره تحصیلی

 • داوطلبان لطفا پس از خرید بسته مکالمه منتظر تماس کارشناسان صدای سنجش باشید
 • 0 هزار تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که تابع Privacy Policy and Terms of Use است.