خانه / کنکور سراسری / منابع کنکور سراسری / منابع کنکور سراسری 98

منابع کنکور سراسری 98

 

 

منابع کنکور سراسری 98-منابع کنکور سراسری تجربی 98-منابع کنکور سراسری انسانی 98
منابع کنکور سراسری 98

 

داوطلبان گرامی با توجه به این که در کنکور سراسری 98 دو آزمون به صورت مجزا برای داوطلبان نظام قدیم و نظام جدید برگزار می گردد اطلاع از منابع کنکور سراسری 98 اهمیت به سزایی دارد که باعث آمادگی لازم داوطلب برای شرکت در کنکور سراسری 98 می گردد بنابراین متقاضیان با اطلاع از منابع صحیح مربوط به هر نظام و مطالعه منابع اعلامی می توانند جهت برنامه ریزی کنکور سراسری 98 اقدام کنند.

منابع کنکور سراسری 98

مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی صدای سنجش با توجه به تغییرات اعمال شده در کنکور سراسری 98 بر آن شد که با معرفی منابع کنکور سراسری 98 نگرانی داوطلبان را برطرف و پاسخگوی سوالات آن ها گردد. جهت مشاوره و اطلاع یافتن از منابع کنکور سراسری 98 می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی  تلفنی صدای سنجش تماس بگیرید و همچنین می توانید برای دریافت آخرین اخبار کنکور سراسری 98 عضو کانال تلگرام صدای سنجش شوید.در این مقاله منابع کنکور سراسری 98 را  در گروه های آزمایشی تجربی ریاضی و انسانی معرفی می نماییم.

برای مشاوره منابع کنکور سراسری 98

تماس با واحد پاسخگویی صدای سنجش از طریق تلفن ثابت با شماره

02166837359-02166868571

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 1 شب

 

 منابع کنکور سراسری تجربی 98

گروه آزمایشی تجربی بیشترین آمار شرکت کنندگان را دارا می باشد از این رو داوطلبان کنکور سراسری تجربی 98 رقابت سختی را در پیش دارند.منابع کنکور سراسری تجربی 98 دروس اختصاصی و دروس عمومی را شامل می شود و داوطلبان طبق برنامه ریزی کنکور سراسری 98 می توانند نتایج مطلوبی را کسب نمایند.مرکز مشاوره تحصیلی صدای سنجش کتب کمک آموزشی مورد نیازجهت آمادگی در کنکور سراسری 98 را به شما معرفی می نماید جهت اطلاع از منابع کنکور سراسری تجربی 98 با گروه مشاوره صدای سنجش تماس حاصل نمایید.

.

کنکور سراسری

منابع کنکور سراسری ریاضی 98

داوطلبان گروه آزمایشی ریاضی با یادگیری روش صحیح تست زنی و مدیریت زمان و تسلط بر منابع کنکور ریاضی 98 می توانند نتایج مطلوبی را کسب نمایند.تمرکز و کسب مهارت تست زنی بر روی دروسی که ضرایب بالاتری دارند به شما کمک می کند تا در رشته دلخواهتان قبول شوید.جهت برنامه ریزی کنکور سراسری 98 و اطلاع از منابع کنکور ریاضی 98 با گروه مشاوره صدای سنجش تماس حاصل نمایید.

 

منابع کنکور سراسری انسانی 98

منابع کنکور سراسری انسانی 98 شامل دروس اختصاصی و عمومی است و متقاضیان این گروه آزمایشی می بایست منابع بیشتری را نسبت به سایر گروه های آزمایشی مطالعه نمایند.داوطلب کنکور انسانی باید منابع کنکور سراسری انسانی 98 را تهیه نماید و با استفاده از کتب کمک آموزشی و برنامه ریزی دقیق مطالب را مطالعه نماید و با تکرار و تمرین دروس رشته انسانی را به خاطر بسپارد. جهت اطلاع از منابع کنکورسراسری انسانی  98 با گروه مشاوره صدای سنجش تماس حاصل نمایید.

کانال کنکور سراسری

برای مشاوره منابع کنکور سراسری 98

تماس با واحد پاسخگویی صدای سنجش از طریق تلفن ثابت با شماره

02166837359-02166868571

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 1 شب

 

کاربر گرامی ،  در صورت عدم برقراری ارتباط  به دلیل شلوغی خطوط  ،  مجدد تماس برقرار نمایید

 

مطالب مرتبط:

 

راهنمای انتخاب رشته تجربی

انتخاب رشته ریاضی

انتخاب رشته کنکور انسانی

انتخاب رشته کنکور زبان

انتخاب رشته هنر

منابع کنکور ریاضی 98

روش صحیح تست زنی کنکور

برنامه ریزی کنکور سراسری 98

شرایط شرکت در کنکور سراسری 98

سامانه مشاوره و هدایت تحصیلی

شماره تلفن مشاوره تحصیلی کنکور صدای سنجش

مشاوره تحصیلی تلفنی

 

بسته مشاوره تحصیلی

  • 0 هزار تومان

درباره‌ی sanjeshmoshavere

با توجه به گسترش پذیرش و گزینش دانشجویان و افزایش تعداد داوطلبان ورود به نظام آموزش عالی،مرکز مشاوره صدای سنجش تحصیلی در جهت راهنمایی و مشاوره و تربیت نیروی انسانی آینده بنیان گردیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .