رزرو وقت مشاوره

  • داوطلبان لطفا پس از خرید بسته مکالمه


    منتظر تماس کارشناسان صدای سنجش باشید
  • پاسخگویی سریع
  • مشاوره تلفنی
  • مشاوران حرفه‌ای

بسته مشاوره تحصیلی

  • داوطلبان لطفا پس از خرید بسته مکالمه منتظر تماس کارشناسان صدای سنجش باشید
  • 0 هزار تومان

رشته حسابداری بدون کنکور

هر داوطلبی که در آزمون ورودی موفق شود و دارای پیشینه علمی قوی باشد، واجد شرایط تحصیل در این رشته می باشد. رشته حسابداری بدون کنکور یکی از پرکاربرد ترین و پرطرفدار ترین رشته ها می باشد و هر ساله تعداد زیادی متقاضی برای تحصیل در این رشته ثبت نام می کنند. شما می توانید با هر مدرک حرفه ای در ریاضیات، علوم، مهندسی و یا حتی علوم انسانی برای این رشته اقدام کنید. اگر قصد ثبت نام در کلاس ها و تحصیل در حسابداری بدون آزمون را دارید تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

 

رشته حسابداری بدون کنکور

 

جهت مکالمه با کارشناسان صدای سنجش لطفا از فرم زیر وقت مشاوره رزرو بفرمایید

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 1 شب

تلفن پشتیانی رزرو وقت مشاوره

02166837359-02166868571

آشنایی با رشته های کاربردی بدون نیاز به آزمون

 

اگر جزو داوطلبان پذیرش بدون کنکور حسابداری باشید هیچ مانعی برای شما وجود نخواهد داشت. اما برای ثبت نام در این رشته باید پیش نیازها و مدارک لازم را داشته باشید. در این مقاله به معرفی کامل و بررسی پیش نیازهای رشته حسابداری بدون کنکور و همچنین معرفی دانشگاه های ارائه دهنده آن می پردازیم.

حسابداری یکی از سخت‌ ترین رشته‌ های دانشگاهی است، اما به دلیل کاربرد های فراوان و بازار کار قابل توجه، یکی از پرطرفدار ترین رشته‌ ها است.  یک حسابدار باید بتواند ساعت ها پشت میز بنشیند و در عین حال به دقت و دقت برای محاسبه اعداد و گزارش ها تمرکز کند.

مهندسی عمران بدون کنکور

شغل و مسئولیت های رشته حسابداری بدون کنکور

 

یک حسابدار قبل از ایجاد صورت های مالی و گزارش ها در قالب ها و جداول مختلف داده ها را جمع آوری، سازماندهی، ثبت و خلاصه می کند. در نهایت حسابدار این اطلاعات را به ذینفعان سازمان مربوطه اطلاع می دهد. برای آشنایی بیشتر با رشته حسابداری بدون کنکور از طریق سایت صدای سنجش زمان مشاوره خود را رزرو نمایید.

مدیران سازمانی یا برون سازمانی (اشخاص ذینفع در سازمان) با بررسی داده ها و آمار ارائه شده توسط حسابدار می توانند وضعیت سرمایه، دارایی ها، بدهی ها و به طور کلی صورت های مالی خود را مشاهده کنند.

علاقه مندان می توانند در هر مقطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری حسابداری با کنکور و بدون کنکور ثبت نام کنند.

معرفی رشته مهندسی کامپیوتر

شرایط ثبت نام و رشته حسابداری بدون کنکور

 

اگر می خواهید بدون آزمون وارد رشته حسابداری شوید باید توجه داشته باشید که عملکرد تحصیلی شما قابل توجه است و هر دانشگاه طبق قوانین و مقررات خود حداقل معدل را تعیین کرده است قوانین رشته حسابداری بدون کنکور:

قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران اسلام یا یکی از ادیان دیگر جهان را معتبر می شناسد.

عدم ابراز خصومت، با حکومت جمهوری اسلامی ایران.

میزان تطابق ویژگی های جسمی و روحی یک نامزد با شغل مورد نظر.

نداشتن سابقه فساد اخلاقی یا زیر پا گذاشتن قوانین در حین ثبت نام در مدرسه.

عدم حضور در گروه های مخالف اسلام و حکومت جمهوری اسلامی ایران و یا سابقه حضور در چنین گروه هایی.

شرایط خاص و رشته حسابداری بدون کنکور

 

دارا بودن دیپلم چهار ساله سابق، دیپلم سه ساله متوسطه، دیپلم فنی حرفه ای، سابقه کار و دانش لازم برای ثبت نام دوره های کاردانی. مدرک کاردانی که از وزارت علوم برای ثبت نام در مقطع کارشناسی ناپیوسته مجوز گرفته باشد.

داشتن مدرک بالاتر مانند لیسانس، فوق لیسانس یا دکترا نیز برای ثبت نام در مقطع کارشناسی ناپیوسته قابل قبول است. کارمندانی که داوطلب نیز هستند تنها در صورتی مجاز به ثبت نام خواهند بود که کارفرمای آن ها اجازه ثبت نام را داده باشد.

فقط سوابق تحصیلی به طور خاص، معدل دیپلم اختصاص یافته به رشته مورد نظر برای تعیین پذیرش دانشجو استفاده می شود. دانش آموزان پایه دوازدهم نظام جدید که هنوز امتحانات نهایی خود را تمام نکرده اند می توانند در رشته حسابداری ثبت نام کنند. باید در ترم اول بدون کنکور سراسری شرکت کنند و پس از دریافت کارنامه معدل خود را ارائه دهند.

قبولی رشته حسابداری بدون کنکور

 

مشمولان یکی از سهمیه های مندرج در دفترچه مانند شهدا، خانواده شهدا، منطقه یک، منطقه دو و یا منطقه سه خواهد بود. افرادی که در رشته حسابداری یا هر رشته دیگری داوطلب می شوند فقط مجاز به انتخاب یک رشته خواهند بود و اولویت های بعدی آن ها در نظر گرفته نخواهد شد.

به جز استعدادهای استثنایی، هیچ دانشجویی حق ادامه تحصیل در بیش از یک رشته را به طور همزمان ندارد.

در صورتی که داوطلبی بدون کنکور در رشته حسابداری پذیرفته شود و بعداً تصمیم به تحصیل در رشته حسابداری یا هر رشته دیگری که نیاز به آزمون دارد، داشته باشد، کلیه دانشگاه ها موظفند طبق ضوابط با وی همکاری کرده و هزینه ها و مواد پرداختی را پس دهند

زمان و نحوه ثبت نام رشته حسابداری بدون کنکور

 

در هر دو ترم اول (مهر) و ترم دوم (بهمن) در صورت تمایل به تحصیل در رشته حسابداری بدون آزمون دانشگاه آزاد می توانند برای ثبت نام اقدام کنند. مرکز سنجش و آموزش این سازمان اعلام دقیق تاریخ شروع ثبت نام بدون کنکور رشته حسابداری دانشگاه آزاد را بر عهده دارد. داوطلبان علاقه مند می توانند بدون شرکت در آزمون دانشگاه آزاد در هر یک از مقاطع تحصیلی حسابداری ثبت نام کنند.

لازم به ذکر است که این زمان شامل تمامی گروه های دانشگاهی دانشگاه آزاد می شود نه فقط رشته های حسابداری. لذا متقاضیان می بایست با استفاده از سامانه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نسبت به تکمیل مراحل ثبت نام اقدام نمایند که به شرح زیر می باشد:

برای ورود به سامانه دانشگاه آزاد اسلامی به سایت azmoon.org مراجعه کنید.

انتخاب گزینه ثبت نام در مقطع کاردانی یا کارشناسی با پذیرش فقط بر اساس نمرات.

تراکنش کارت اعتباری کد 8 رقمی کارت اعتباری را دریافت کنید.

از میان کد رشته های فهرست شده رشته حسابداری انتخاب کنید.

با انتخاب این گزینه کد رهگیری و شماره فایل ارائه می شود.

معمولاً دانشجویان به صورت آنلاین پذیرش می شوند.

کاردانی و رشته حسابداری بدون کنکور

 

برای ثبت نام در دوره کاردانی پیوسته حسابداری باید مدرک فنی یا کار و دانش داشته باشید.

دارندگان مدارک تئوری (به عنوان مثال، رشته علوم انسانی، تجربی یا ریاضی) واجد شرایط ثبت نام در دوره کاردانی ناپیوسته هستند.

در دوره کاردانی پیوسته حداکثر 20 کد رشته در اختیار متقاضیان قرار می گیرد که رشته حسابداری یکی از آنهاست.

ثبت نام در رشته حسابداری بدون شرکت در آزمون لیسانس حسابداری پیوسته یا ناپیوسته شرایط تکمیلی دارد که می توانید برای آشنایی بیشتر با مشاورین ومرکز صدای سنجش در تماس باشید.

 

جهت مکالمه با کارشناسان صدای سنجش لطفا از فرم زیر وقت مشاوره رزرو بفرمایید

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 1 شب

تلفن پشتیانی رزرو وقت مشاوره

02166837359-02166868571

بسته مشاوره تحصیلی

  • داوطلبان لطفا پس از خرید بسته مکالمه منتظر تماس کارشناسان صدای سنجش باشید
  • 0 هزار تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که تابع Privacy Policy and Terms of Use است.