رزرو وقت مشاوره

  • داوطلبان لطفا پس از خرید بسته مکالمه


    منتظر تماس کارشناسان صدای سنجش باشید
  • پاسخگویی سریع
  • مشاوره تلفنی
  • مشاوران حرفه‌ای

بسته مشاوره تحصیلی

  • داوطلبان لطفا پس از خرید بسته مکالمه منتظر تماس کارشناسان صدای سنجش باشید
  • 0 هزار تومان

مصاحبه دانشگاه شاهد ۱۴۰۳

متقاضیانی که در کنکور ثبت نام کرده و نمره لازم برای شرکت در مصاحبه دانشگاه شاهد ۱۴۰۳ را کسب می کنند، باید در دو آزمون کتبی و مصاحبه شفاهی شرکت کنند. این دانشگاه یکی از دانشگاه های با شرایط ویژه است. متقاضیان پذیرش در این دانشگاه باید شرایط ثبت نام را نیز دارا باشند. متقاضیانی که تمایل به تحصیل در رشته های ارائه شده توسط دانشگاه را دارند باید ابتدا در آزمون کتبی شرکت کرده و پس از قبولی در مصاحبه کتبی وارد مرحله بعدی شوند. برای راهنمایی های کامل تر با مشاورین صدای سنجش در تماس باشید.

 

مصاحبه دانشگاه شاهد ۱۴۰۳

 

جهت مکالمه با کارشناسان صدای سنجش لطفا از فرم زیر وقت مشاوره رزرو بفرمایید

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 1 شب

تلفن پشتیانی رزرو وقت مشاوره

02166837359-02166868571

 

 

 

قبولی در مصاحبه شفاهی

 

با توجه به شرایط خاص مصاحبه دانشگاه شاهد ۱۴۰۳ ، کسب نمرات خوب برای پذیرش در این دانشگاه مهم است و متقاضیانی که تمایل به تحصیل در هر رشته تحصیلی در این دانشگاه را دارند باید مراحل کتبی و شفاهی را با موفقیت پشت سر بگذارند. با توجه به اهمیت پذیرش این دانشگاه ، می خواهیم زمان ، وضعیت ، سؤالات و تجربیات و شرایط مصاحبه را توضیح دهیم.

در رابطه با زمان مصاحبه داوطلبان موفق در کنکور و مصاحبه دانشگاه شاهد ۱۴۰۳ می توانند با مراجعه به سایت Sanjesh.org، اطلاعات درخواستی (پرونده) مورد نیاز را ارسال و نتایج را بررسی کنند. در صورت اعلام زمان مصاحبه در سال جاری در این مقاله به آن ها اشاره خواهد شد. برای این که به صورت کامل با شرایط این دانشگاه ها آشنا شوید می توانید از مزکز مشاوره صدای سنجش بخواهید و سوالات خود را از مشاورین ما بپرسید.

بر اساس اطلاعیه ارزیابی و سایت شاهد، تعداد داوطلبانی که اسامی آن ها در فهرست پذیرفته شدگان منتشر شده است، چندین برابر ظرفیت هر رشته در دانشگاه شاهد 1403 تهران است. به آدرس دانشگاه shahed.ac.ir مراجعه فرمایید.

میزان تاثیر سهمیه رزمندگان در کنکور

شرایط مصاحبه دانشگاه شاهد ۱۴۰۳

 

همانطور که در بالا ذکر شد، داوطلبان برای اخذ پذیرش باید از شرایط و ضوابط ثبت نام ویژه دانشگاه برای شرکت در مصاحبه آزمون کتبی و شفاهی استفاده کنند. متقاضیانی که ثبت نام کرده و در کنکور سراسری حاضر می شوند و نمره لازم برای شرکت در مصاحبه را کسب می کنند، قبل از قبولی، باید در دو آزمون کتبی و مصاحبه شفاهی شرکت کنند.

امتحان دسترسی 1403

در کنکور سراسری شرکت کنید

انتخاب دانشگاه شاهد

برای مصاحبه دعوت شوید

به دین اسلام داشته باشید

در راستای جمهوری اسلامی و قانون اساسی باشید

عدم اعتیاد سازمانی ، حمایت از احزاب غیرقانونی و سازمان ها و گروه ها

عدم سوئ پیشینه

رعایت کامل قوانین و مقررات دانشگاه

احترام کامل به لباس های اسلامی و استاندارد های عزت اسلامی برای زنان و آقایان (استفاده از چادر برای زنان ضروری است).

برای آشنایی کامل با شرایط دانشگاه های خاص می توانید با مشاورین صدای سنجش در تماس باشید تا به میزان زیادی با شزایط آشنا شوید. هر چه بیشتر از مصاحبه و شرایط آن بدانید احتمال قبولی بیشتر خواهد بود.

گواهی موقت دیپلم

سوالات متداول مصاحبه دانشگاه شاهد ۱۴۰۳

 

بنابراین متقاضیانی که در سال 1403 قصد تحصیل در این دانشگاه را دارند می توانند با توجه به معیارها و رشته های مورد علاقه خود در رشته های مرتبط اقدام کنند و همچنین می توانند برای آزمون سراسری نسبت به انتخاب رشته و ارائه پذیرش نتایج اقدام کنند.

پس از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری، در حدود سه برابر این تعداد از متقاضیان دانشگاه مصاحبه می شود.

در جلسه مصاحبه از این متقاضیان سوالات زیادی پرسیده می شود تا افراد دانشگاه شهید را از جنبه های مختلف مورد ارزیابی قرار دهند و داوطلبان واجد شرایط را از نظر علمی و اعتقادی برای تحصیل در این دانشگاه معرفی کنند.

داوطلبان برای آمادگی بیشتر برای جلسه مصاحبه دانشگاه شاهد ۱۴۰۳ باید با مطالعه سوالات مصاحبه دانشگاه شهید و طی مراحل مصاحبه دانشگاه از جزئیات مطلع شوند.

بنابراین آمادگی با دانستن سوالات مصاحبه دانشگاهی نقش مهمی در موفقیت داوطلب در مصاحبه شغلی دارد. برای آشنایی کامل با نمونه سوالات می توانید با مشاورین صدای سنجش در تماس باشید. سوالات متفاوتی از شما پرسیده خواهد شد که باید بتوانید به آن ها به درست ترین شکل پاسخ دهید تا موفق شوید.

موارد مهم مصاحبه دانشگاه شاهد ۱۴۰۳

داوطلبان برای نتیجه گیری دانشگاه باید برای ثبت نام امتحانات کتبی و شفاهی دانشگاه آماده شوند. برای همین موضوع استفاده از یک مشاور به شما کمک خواهد کرد تا با شرایط آشنا شوید کافی است با مرکز صدای سنجش در تماس باشید. از طریق سایت صدای سنجش زمان مشاوره خود را رزرو نمایید و با مشاورین ما در تماس باشید و سوالات خود را به صورت کامل پاسخ گویی نمایید.

برای این منظور این داوطلبان می توانند از تجربیات افرادی که در طی سال ها در مصاحبه دانشگاه  شرکت کرده اند استفاده کنند و در مصاحبه دانشگاه شرکت کنند زیرا روش صحیح صحبت در حین صحبت را می دانند.

داوطلبان مصاحبه دانشگاه شاهد ۱۴۰۳ در صورتی که در زمان اعلام نتایج اولیه کنکور، نمره لازم برای قبولی در رشته انتخابی دانشگاه را کسب کرده باشند، می توانند فرم انتخاب شعبه دعوت نامه دانشگاه را تکمیل کنند.

مصاحبه در صورت صلاحیت… دانشگاه شهید حدود سه برابر تعداد متقاضیان است. این افراد می توانند به سوالات امتحان کتبی که شامل مسائل سیاسی، اجتماعی، اعتقادی، اظهارات و غیره می شود پاسخ دهند. اگر در این آزمون نمره متوسط ​​گرفتید، به سوالات خود پاسخ دهید تا بتوانید به مرحله بعدی بروید یعنی مصاحبه شفاهی بروید.

مشاوره مصاحبه دانشگاه شاهد ۱۴۰۳

 

متقاضی در صورت قبولی در آزمون کتبی می تواند به مرحله مصاحبه شفاهی مراجعه کند. در این مرحله نسبت به مراحل قبل سوالات کمتری وجود دارد، بنابراین داوطلبان باید به صورت شفاهی پاسخ دهند.

در واقع، انتخاب افراد در مصاحبه شفاهی معمولا بر اساس اعتقادات و هویت شخصی داوطلب انجام می‌ شود، بنابراین در صورتی که این داوطلبان شرایط اخلاقی و دینی خاصی را داشته باشند، پذیرفته می‌شوند. در طول مصاحبه شفاهی مشاوران سامانه مشاوره تحصیلی صدای سنجش آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما در خصوص مصاحبه دانشگاه شاهد ۱۴۰۳  می باشند، می توانید از طریق سامانه سایت صدای سنجش با مشاور متخصص در مرکز ما مشورت نمایید. شما می توانید از طریق منو های سایت زمان مشاوره را رزرو کرده و با مشاورین صدای سنجش در تماس باشید.

 

جهت مکالمه با کارشناسان صدای سنجش لطفا از فرم زیر وقت مشاوره رزرو بفرمایید

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 1 شب

تلفن پشتیانی رزرو وقت مشاوره

02166837359-02166868571

بسته مشاوره تحصیلی

  • داوطلبان لطفا پس از خرید بسته مکالمه منتظر تماس کارشناسان صدای سنجش باشید
  • 0 هزار تومان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که تابع Privacy Policy and Terms of Use است.