رزرو وقت مشاوره

 • داوطلبان لطفا پس از خرید بسته مکالمه


  منتظر تماس کارشناسان صدای سنجش باشید
 • پاسخگویی سریع
 • مشاوره تلفنی
 • مشاوران حرفه‌ای

بسته مشاوره تحصیلی

 • داوطلبان لطفا پس از خرید بسته مکالمه منتظر تماس کارشناسان صدای سنجش باشید
 • 0 هزار تومان

شهریه ی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۱۴۰۱

دانشگاه آزاد یکی از دانشگاه های برتر در کشور ایران می باشد .بسیاری از داوطلبان برای مقاطع متنوع تحصیلی دانشگاه آزاد را انتخاب می نمایند، دانشگاه آزاد در زمان تعیین شده بر اساس دفترچه ی ارائه شده از سوی سازمان سنجش رشته هایی با تنوع بالا برای افراد در نظر گرفته است و با پرداخت شهریه ی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ در این دانشگاه تحصیل کنند .

دردانشگاه آزاد متقاضیان زیادی در مقطع کارشناسی ارشد به ادامه تحصیل می پردازند و با داشتن مدرک تحصیلی کارشناسی و با شرکت در آزمون یا بدون آزمون وارد این دانشگاه می شوند تا در رشته‌ ی مورد نظر تحصیل کنند .برای ورود بدون آزمون متقاضیان باید واجد شرایط باشند.

شهریه ی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۱۴۰۱

 

جهت مکالمه با کارشناسان صدای سنجش لطفا از فرم زیر وقت مشاوره رزرو بفرمایید

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 1 شب

تلفن پشتیانی رزرو وقت مشاوره

02166837359-02166868571

بسته مشاوره تحصیلی

 • داوطلبان لطفا پس از خرید بسته مکالمه منتظر تماس کارشناسان صدای سنجش باشید
 • 0 هزار تومان

پرداخت هزینه رشته های مختلف

شهریه ی دانشگاه آزاد به دو روش تقسیم می شود شهریه ی ثابت و متغیر که شهریه ی ثابت هرساله برای داوطلبان ۱۵درصد رو به افزایش می باشد شهریه ی متغیر براساس مصوبات تعیین شده برای افراد قابل پرداخت می باشد .داوطلبانی که قصد ادامه ی تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد را دارند می توانند با تعیین رشته نرخ شهریه را پرداخت کنند .

شهریه ی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ در رشته های گوناگون با نرخ مختلف ارائه داده می شود و این نرخ بر اساس رشته و محل تعیین دانشگاه داده می شود شهریه  ثابت دانشگاه آزاد به طور یکسان قابل پرداخت می باشد متقاضیان در صورت انتخاب واحد به مبلغ شهریه ثابت اضافه می گردد.پرداخت هزینه های دانشگاه آزاد با کمک وام دانشجویی و تخفیفات قابل پرداخت است .

تفاوت دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی ارشد با دانشگاه های دولتی

دانشگاه های دولتی رایگان در اختیار داوطلبان قرار می گیرند  و افرادی که قصد تحصیل در دانشگاه دولتی را دارند باید با شرکت در آزمون و رتبه ی بالا وارد این دانشگاه شوند برخی از افراد در مقطع کارشناسی ارشد نمی توانند رتبه ی مناسبی را دریافت کنند و به همین دلیل به سمت دانشگاه آزاد می روند .

شهریه ی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ با دانشگاه های دیگر قابل قیاس نمی باشد از جمله دانشگاه دولتی رایگان و دانشگاه پردیس خودگردان با شهریه ی بسیار بالا در نظر گرفته شده است در دانشگاه پردیس خود گردان در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو توان مالی در این دانشگاه ها را ندارند و وارد دانشگاه آزاد می شود و با مدرک پایانی ثبت دانشگاه آزاد را دریافت می کنند .

شرایط پرداخت شهریه ی مقطع کارشناسی ارشد

دانشگاه آزاد برای دانشجویان خود تهسیلات و تخفیفات دانشجویی در نظر گرفته است .متقاضیان رشته های اول دانشگاه مانند پزشکی یا غیر پزشکی باید هزینه ی دروس واحد های نظری و عملی را باهم پرداخت کنند .شهریه ی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ هرساله رو به افزایش می باشد و داوطلبان در رابطه پرداخت شهریه ی ثابت و متغیر در سال های جاری بستگی به ورودی آن سال جدید را دارد .

مقطع کارشناسی ارشد نسبت به مقاطع کاردانی و کارشناسی بیشتر می باشد و طول سال تحصیل در این مقطع ۲ سال می باشد دانشگاه آزاد برای ورودی دانشجویان کارشناسی ارشد به علت بالا بودن شهریه تخفیفات لازم را ذکر کرده است .

شهریه ی پایان نامه دانشگاه آزاد

دانشجویان در سال آخر تحصیل علاوه بر پرداخت شهریه ی متغیر پایان نامه باید همراه آن شهریه ی ثابت را هم پرداخت کنند .بسیاری از متقاضیان توان پرداخت ‌شهریه ی دانشگاه های غیر انتفاعی را ندارند و علاقه مندان می توانند از دانشگاه های غیر انتفاعی پیام نور استفاده کنند .

شهریه ی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ در میان دانشگاه های غیر انتفاعی بالا تر قرار می گیرد و کسانی که رتبه ی مورد قبول در خصوص دانشگاه های دولتی را کسب نکرده اند می توانند با پرداخت شهریه در دانشگاه آزاد به تحصیل خود ادامه دهند.شهریه پایان نامه نسبت به ترم های اول بالاتر می باشد بنا بر این باید توجه داشته باشید واحد های ارائه شده در ترم های اول را به خوبی پاس نمایید.

دانشگاه آزاد و دفترچه ی انتخاب رشته

هرساله در نیم سال اول و دوم مهر و بهمن ماه سازمان سنجش برای ثبت نام متقاضیان دفترچه ی راهنما ارائه می دهد که داوطلبان در خصوص ثبت نام و رشته های مورد نظر خود اطلاعات کافی را به دست بیاورند .

باتوجه به ثبت نام رشته ها شهریه ی کارشناسی دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ به طور معمول با افزایش ۱۵درصدی به داوطلبان اعلام می گردد ،با انتخاب رشته و ثبت نام با دو شهریه ی ثابت و متغیر پرداخت می کنند تا علاقه مندان کارشناسی ارشد بتوانند مقطع تحصیلی خود را ادامه دهند.با در دست داشتن مدارک لازم می توانند به صورت اینترنتی ثبت نام خود را انجام دهند.

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد

شهریه نوبت دوم ارشد ۱۴۰۱-۱۴۰۲

شهریه ی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ بدون کنکور

دانشگاه آزاد در سال های جاری دانشجویان را بدون آزمون پذیرش می کند .که شهریه این رشته ها با افزایش ۱۵ درصدی محاسبه می شود .دانشگاه آزاد بر اساس سوابق تحصیلی مخاطبان در رشته های مختلف اعلام جذب دانشجو می کند .شهریه ی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ برای افراد ورودی جدید با در نظر گرفتن رشته ی تحصیلی قابل ارائه می باشد ‌.دانشگاه آزاد از دانشگاه های پر متقاضی برای همه ی گروه های تحصیلی می باشد .

دانشگاه آزاد برای افراد با شرایط ورود  معدل را در نظر گرفته است .دانشجویان با ارائه معدل کتپی می توانند بدون آزمون در این دانشگاه تحصیل کنند با موفقیت مدرک پایانی خود را دریافت کنند .دانشگاه آزاد این امکان را به دانشجویان خود داده است که سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد ثبت نام خود را انجام دهند.

مشاوران صدای سنجش در رابطه با اطلاعات دانشگاه آزاد از جمله ثبت نام ، انتخاب رشته و شهریه می توانند با مشاوران ما در تماس باشید .مشاوران صدای سنجش برای همه ی گروه های تحصیلی از جمله انسانی ،نظری و تجربی اطلاعات کافی را در اختیار شما داوطلبان قرار می دهند.مشاوران صدای سنجش در زمینه ی شهریه ی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ مطالب را در سایت قرار داده و شما را در رابطه با این دانشگاه راهنمایی می کند .

جهت مکالمه با کارشناسان صدای سنجش لطفا از فرم زیر وقت مشاوره رزرو بفرمایید

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 1 شب

تلفن پشتیانی رزرو وقت مشاوره

02166837359-02166868571

بسته مشاوره تحصیلی

 • داوطلبان لطفا پس از خرید بسته مکالمه منتظر تماس کارشناسان صدای سنجش باشید
 • 0 هزار تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .