رزرو وقت مشاوره

  • داوطلبان لطفا پس از خرید بسته مکالمه


    منتظر تماس کارشناسان صدای سنجش باشید
  • پاسخگویی سریع
  • مشاوره تلفنی
  • مشاوران حرفه‌ای

بسته مشاوره تحصیلی

  • داوطلبان لطفا پس از خرید بسته مکالمه منتظر تماس کارشناسان صدای سنجش باشید
  • 0 هزار تومان

دفترچه ثبت نام آزمون سردفتری 1403

افرادی که علاقه مند به شرکت در این آزمون هستند باید ابتدا موارد مهمی مثل مدارک مورد نیاز زمان ثبت نام و شرایط را بخوبی بدانند. برای این که با شرایط این آزمون آشنا شوید باید دفترچه ثبت نام آزمون سردفتری 1403 را مطالعه کنید. این دفترچه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد باید قبل از این که ثبت نام خود را کامل کنید این مطالب را مطالعه کرده باشید. در صورتی که نیاز به پاسخگویی سوالاتتان دارید با مشاورین صدای سنجش در تماس باشید تا شما را راهنمایی کنند.

دفترچه ثبت نام آزمون سردفتری 1402

 

 

جهت مکالمه با کارشناسان صدای سنجش لطفا از فرم زیر وقت مشاوره رزرو بفرمایید

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 1 شب

تلفن پشتیانی رزرو وقت مشاوره

02166837359-02166868571

 

دفاتر ثبت اسناد و اشتغال در این زمینه

هرساله برای جذب افرادی که علاقه مند به اشتغال در این زمینه هستند آزمونی برگزار می شود. افرادی که بالا ترین نمره را کسب کنند می توانند در این دفاتر استخدام شوند. اگر جزو متقاضیان این آزمون هستید می توانید با مطالعه دفترچه ثبت نام آزمون سردفتری 1403 ثبت نام خود را تکمیل کنید. افرادی که می توانند در این جایگاه قرار بگیرند افرادی هستند که سابقه کار در دفاتر حقوقی را دارند و یا افرادی که فارغ‌التحصیل رشته های حقوقی هستند.
افراد زیادی در این آزمون شرکت خواهند کرد ولی باید حدنصاب نمره کافی برای قبولی را بدست آورید تا قبول شوید. برای این که بتوانید به صورت قطعی در آزمون ثبت نام کنید باید دفترچه ثبت نام آزمون سردفتری 1403 را مطالعه نمایید. کار کردن در اسناد رسمی و سر دفتری نیاز به دانش مخصوص به خود دارد. می توانید برای آشنایی بیشتر با وظایف این شغل با مشاورین صدای سنجش در تماس باشید و سوالات خود را مطرح کنید. برای تماس با ما کافی است از طریق منو های سایت وقت مشاوره خود را رزرو کنید.

آخرین رتبه قبولی حقوق دانشگاه آزاد

معرفی رشته حقوق

 

دفترچه ثبت نام آزمون سردفتری 1403

 

برای دریافت این دفترچه باید در زمان مشخص شده به سایت سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه کنید و از این طریق دانلود کرده و مطالعه نمایید تا برای ثبت نام آماده شوید. با توجه به این که قبولی در این ازمون که مربوط به اسناد رسمی است بسیار مهم است در ادامه این مطلب به نکات مهم درون این دفترچه می پردازیم.
اگر قصد شرکت در آزمون فوق را دارید باید ابتدا از شرایط خاص آن مطلع شوید شرایط و موارد مهم و لازم برای ثبت نام را بدانید و مدارک لازم را در دست داشته باشید به همین دلیل باید برای تکمیل فرم های ثبت نام ابتدا دفترچه ثبت نام آزمون سردفتری 1403 را دریافت کنید و مطالعه نمایید. همان طور که گفته شد می توانید از طریق سایت سنجش دفترچه را در زمان مشخص دانلود کنید.

در این دفترچه توضیحاتی راجع به افراد واجد شرایط آمده است ابتدا شما باید بدانید که آیا جزو افرادی هستید که شرایط این شغل را دارند یا خیر، برای پاسخگویی به این سوال علاوه بر مطالعه دفترچه می توانید با مشاورین صدای سنجش نیز در تماس باشید. اگر شرایط شرکت در این آزمون را دارید می توانید فرم مربوطه را در سایت سنجش تکمیل کنید.

چگونگی دانلود دفترچه ثبت نام آزمون سردفتری 1403

برای این که در این آزمون شرکت کنید باید ابتدا دفترچه را دانلود نمایید و بر اساس آن مراحل ثبت نام را طی کنید. بعد از این که دفترچه را دانلود کردید باید برای ثبت نام هزینه پرداخت نمایید تمامی این موارد توسط خود سایت سازمان سنجش که این آزمون را هم برگزار خواهد کرد توضیح داده شده است و متقاضیان باید به صورت دقیق آن ها را مطالعه کنند. شما می توانید با مراجعه به سایت تمامی اطلاعیه ها در این رابطه را مشاهده نمایید.

می توانید از طریق صدای سنجش نیز تمامی موارد مهم و اطلاعیه ها را نیز پی گیری کنید و سوالات خود را مطرح کرده تا کارشناسان ما پاسخگویی نمایند. دفترچه ثبت نام آزمون سردفتری 1403 را می توانید از طریق سایت سنجش دانلود کنید. آخرین زمان برگزاری در سال جاری ۹ آبان ماه بوده است که لینک دفترچه نیز در زمان ثبت نام ها بر روی سایت قرار داشت.
افراد می توانند در زمان مشخص شده برای ثبت نام سر دفتری به سایت سنجش مراجعه نموده و از طریق لینک مربوط به دفترچه را دانلود کرده و مطالعه نمایند. در صورتی که در این زمینه سوالی داشتید با مشاورین ما در تماس باشید.

موارد مهم دفترچه ثبت نام آزمون سردفتری 1403

تمام موارد مهمی که متقاضیان باید بدانند در این دفترچه آمده است تا افراد با راحتی خیال بتوانند در این آزمون شرکت کرده و موضوع دیگری برای نگرانی وجود نداشته باشد.

در قسمت اول تمام موضوعات مهم مانند شرایط شرکت در آزمون به صورت اختصاصی و عمومی آمده است که داشتن شرایط عمومی برای همه افراد واجب می باشد.

در قسمت دوم تمامی مواردی مانند دروس عمومی و یا دروس اختصاصی که لازم به مطالعه آن ها است آمده است که تمامی این دروس مربوط به رشته الهیات و یا رشته های حقوق است که با سرفصل های آن در دفترچه ثبت نام آزمون سردفتری 1403توضیح داده شده است.

در بخش سوم چگونگی ثبت نام و یا نام نویسی در این آزمون آمده است که می توانید با این روش به صورت قطعی در آزمون شرکت کنید درصورتی که در این بخش نیاز به کمک دارید می توانید با صدای سنجش در تماس باشید تا شما را راهنمایی کنند.

در قسمت های بعدی مواردی مانند تذکرات و چیز هایی که متقاضیان باید در نظر داشته باشند توضیح داده شده است که مشکلی در ثبت نام به وجود نیاید و در نهایت مواردی مانند زمان و مکان آزمون نیز ذکر شده است.

شرکت در آزمون و دفترچه ثبت نام آزمون سردفتری 1403

داوطلبانی که می خواهند در این ازمون شرکت کنند باید شرایطی مانند:
تابعیت ایرانی و شهروندی این کشور
التزام به قانون اساسی به صورت عملی
کارت پایان خدمت سربازی و یا داشتن معافیت
نداشتن سو پیشینه
توانایی کامل نیروی جسمی نداشتن اعتیاد
داشتن سن بین ۲۴ تا ۵۰ سال بجز دفتر یاران که از شرط سنی ۵۰سال معاف هستند و یا افرادی که لیسانس حقوق و یا الهیات داشته باشند.
نداشتن اشتغال در موسسه های دولتی هیات مدیره بانک ها موسسه های مالی بیمه و…
داشتن حداقل مدارک تحصیلی که در دفترچه آمده است.

 

جهت مکالمه با کارشناسان صدای سنجش لطفا از فرم زیر وقت مشاوره رزرو بفرمایید

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 1 شب

تلفن پشتیانی رزرو وقت مشاوره

02166837359-02166868571

بسته مشاوره تحصیلی

  • داوطلبان لطفا پس از خرید بسته مکالمه منتظر تماس کارشناسان صدای سنجش باشید
  • 0 هزار تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که تابع Privacy Policy and Terms of Use است.