رزرو وقت مشاوره

  • داوطلبان لطفا پس از خرید بسته مکالمه


    منتظر تماس کارشناسان صدای سنجش باشید
  • پاسخگویی سریع
  • مشاوره تلفنی
  • مشاوران حرفه‌ای

بسته مشاوره تحصیلی

  • داوطلبان لطفا پس از خرید بسته مکالمه منتظر تماس کارشناسان صدای سنجش باشید
  • 0 هزار تومان

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 99 در کلیه مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته انجام می شود.تمامی رشته محل های دانشگاه آزاد تقریبا بدون کنکور پذیرش می شوند و داوطلبینی که می خواهند به صورت بدون آزمون پذیرش نمایند.داوطلبان می بایست از جزییات تحصیلی و شرایط ، زمان و نحوه پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد کاملا آگاه باشند و در موعد مشخص نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 99

 

تماس با واحد پاسخگویی صدای سنجش از طریق تلفن ثابت با شماره

02166837359-02166868571

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 1 شب

 

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 99

ثبت نام بدون آزمون آزاد در سال دو بار برای ورودی های مهر و بهمن می باشد.داوطلبان می بایست در موعد مشخص نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

 

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر ۹۹ :

بر اساس اخبار منتشره از طرف سازمان سنجش دانشگاه آزاد تمامی مراحل ثبت نام دانشجو در مقاطع کاردانی ،کارشناسی پیوسته و ناپیوسته از تاریخ 6 مرداد آغاز گشته و لغایت تا تاریخ 8 مهر انجام می شود.

 

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ۹۹ :

براساس پذیرش های سال های گذشته پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن 99 همزمان با ثبت نام بدون آزمون دانشگاه های سراسری می باشدکه پیش بینی می گردد اواخر آبان ماه انجام شود.

 

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 99

شرایط قبولی و ثبت نام دانشگاه آزاد برای کلیه مقاطع تحصیلی شامل شرایط اختصاصی و عمومی است که داوطلبان قبل از ثبت نام می بایست بررسی نمایند.برای پذیرش در مقطع کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته معدل کتبی دیپلم و معدل کل دیپلم داوطلب اهمیت ویژه ای دارد.برای مقطع کاردانی پیوسته معدل کل دیپلم و برای مقطع کارشناسی ناپیوسته معدل کل مقطع کاردانی موثر است.

نحوه ثبت نام ورودی مهر و بهمن دانشگاه آزاد 99

پذیرش از طریق سایت دانشگاه آزاد که متولی پذیرش بدون آزمون می باشد صورت می گیرد و مانند دوره های قبلی پذیرش در مقاطع مهر 99 نیز اینترنتی می باشد.مراحل ثبت نام به این صورت است که داوطلب با مراجعه به سایت azmoon.org دفترچه ثبت نامی را مطالعه کرده و سپس کارت اعتباری ثبت نام را خریداری می نماید و با خرید کارت ،شناسه و نام کاربری دریافت می نماید.داوطلب با ورود به لینک ثبت نام و تکمیل فرم ثبت نامی ،تصویر 3 در 4 خود را آپلود نموده و انتخاب های خود را که مجاز به 20 انتخاب می باشد انتخاب می کند . داوطلب اطلاعات خود را ثبت نهایی کرده و کد رهگیری خود را دریافت می نماید.

 

مشاوره ثبت نام ورودی مهر و بهمن دانشگاه آزاد 99

داوطلبان باید توجه داشته باشند دانشگاه آزاد برای رشته های پزشکی و پیرازشکی فقط از طریق کنکور سراسری دانشجو می پذیرد و رشته های پزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور پذیرش نمی شوند.نکته دیگر این است که شهریه دانشگاه با کنکور و بدون کنکور یکسان می باشد و در مدرک دانشجو عنوان بدون کنکور لحاظ نمی شود.همان طور که در مقاله مطالعه کردید شرایط و ضوابط ثبت نام به طور کامل گفته شد اگر پس از مطالعه درخواست مشاوره در این زمینه دارید کارشناسان مرکز مشاوره صدای سنجش شما را در این زمینه راهنمایی می نمایند و می توانید با شماره های سامانه صدای سنجش تماس حاصل نمایید.

 

 

تماس با واحد پاسخگویی صدای سنجش 

02166837359-02166868571

 همه روزه از ساعت 8 صبح تا 1 شب

کاربر گرامی ،  در صورت شلوغی خطوط مجدد تماس برقرار نمایید .

 

لیست رشته های بدون کنکور سراسری

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 99

ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد

شرایط ورود به دانشگاه بدون کنکور و پذیرش آن

نرم افزار تخمین رتبه کنکور 99

 

بسته مشاوره تحصیلی

  • داوطلبان لطفا پس از خرید بسته مکالمه منتظر تماس کارشناسان صدای سنجش باشید
  • 0 هزار تومان

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .