رزرو وقت مشاوره

  • داوطلبان لطفا پس از خرید بسته مکالمه


    منتظر تماس کارشناسان صدای سنجش باشید
  • پاسخگویی سریع
  • مشاوره تلفنی
  • مشاوران حرفه‌ای

بسته مشاوره تحصیلی

  • داوطلبان لطفا پس از خرید بسته مکالمه منتظر تماس کارشناسان صدای سنجش باشید
  • 0 هزار تومان

تکمیل ظرفیت ذخیره دانشگاه آزاد ۱۴۰۱

 

اگر رتبه شما به آخرین نفری که قبول شده است نزدیک باشد می توانید برای تکمیل ظرفیت ذخیره دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ اقدام نمایید. این تکمیل ظرفیت ها برای کسانی است که رتبه خوبی دارند و به آخرین پذیرفته شده نزدیک هستند در صورتی که دانشگاهی اعلام کند و ظرفیت داشته باشد با داشتن شرایطی که گفته شد می توانید برای قبولی در دانشگاه آزاد شرکت کنید م شانس خود را امتحان نمایید.

 

تکمیل ظرفیت ذخیره دانشگاه آزاد ۱۴۰۱

شرایط  تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد برای رتبه های بالا

دانشگاه آزاد هر سال علاوه بر قبولی افراد شرایطی را در نظر می گیرد تا رتبه های بالا بتوانند ثبت نام انجام دهند یکی از این شرایط تکمیل ظرفیت است. دانشگاه آزاد اسلامی لیستی را برای تکمیل ظرفیت در نظر می گیرد تا جای خالی رتبه هایی که در این دانشگاه ها قبول شده اند ولی ثبت نام نکرده اند را با این لیست پر کند. باید این را در نظر بگیرید و بدانید اولویت با رتبه ها و تراز های بالا تر است.

اگر از جمله افرادی هستید که در لیست تکمیل ظرفیت ذخیره دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ قرار دارید یا می خواهید از چگونگی شرایط آن اطلاعات کاملی را دریافت کنید می توانید با شماره های صدای سنجش تماس بگیرید و از طریق مشاوران ما شرایط را بهتر و کامل تر جویا شوید. باید در نظر داشته باشید مدت زمان تکمیل ظرفیت ها کوتاه است و از طریق سایت سنجش اعلام می شود.

دانشگاه آزاد از طریق لیستی که اعلام می شود افراد را بر اساس رتبه قبول و یا مردود اعلام می کند. اگر رتبه شما بالا باشد در کارنامه کلمه قبولی و در غیر این صورت کلمه مردود اعلام می شود اگر در لیست انتظار قرار داشته باشید کلمه ذخیره ذکر شده است. برای آشنایی بیشتر با زمان تکمیل ظرفیت ها و میزان ظرفیت های دانشگاه آزاد ادامه مطلب را مطالعه کنید.

تاریخ و زمان تکمیل ظرفیت ذخیره دانشگاه آزاد ۱۴۰۱

 

به گفته مرکز سنجش و پذیرش افرادی که کارنامه آن ها نشان می دهد که جزو ذخیره ها هستند باید به سایت azmoon.org مراجعه و در صورت تمایل برای شرکت در دانشگاه آزاد به صورت تکمیل ظرفیت فرم خود را کامل نمایند و پس از آن برای اعلام قبولی به همین سایت مراجعه کنند. برای دریافت کارنامه و دیدن اطمینان از شرایط تکمیل ظرفیت ذخیره دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ می توانید با مشاورین صدای سنجش در تماس باشید.

زمان ثبت نام های افراد ذخیره در لیست دانشگاه آزاد پس از کنکور سراسری و اعلام نتایج مشخص خواهد شد در حال حاضر زمانی برای این موضوع مشخص نشده است. برای ثبت نام تکمیل ظرفیت ها پس از کنکور سراسری به سایت سنجش مراجعه نمایید تا از تاریخ ها اطلاع یابید.

کارنامه سبز دانشگاه آزاد ۱۴۰۱

ثبت نام تکمیل ظرفیت پیام نور و غیرانتفاعی

چگونگی ثبت نام تکمیل ظرفیت ذخیره دانشگاه آزاد ۱۴۰۱

 

پس از اعلام نتایج و کارنامه نهایی افرادی به سه دسته تقسیم خواهند شد کسانی که مردود شده اند افرادی که قبول شده اند و کسانی که در لیست انتظار قرار دارند. اگر شما جزو دسته سوم باشید رتبه و تراز شما به آخرین نفری که در آن کد رشته محل قبول شده است بسیار نزدیک می باشد در صورتی که فرد یا افرادی برای ثبت نام نهایی دانشگاه آزاد اقدام نکنند شما بجای آن فرد در لیست قبولی ها قرار خواهید گرفت.

توجه داشته باشید اگر کارنامه نهایی دریافت نکرده اید و یا هنوز کنکور سراسری یا آزاد را شرکت نکرده باشید نمی توانید در لیست ذخیره ها قرار بگیرد. کلمه ذخیره بع این معنی است که احتمال قبولی وجود دارد ولی همچنان مشخص نیست که آیا حتما قبول می شوید یا خیر پس قرار گرفتن در این لیست به معنی قبولی صد درصد نمی باشد.

کسانی که در لیست ذخیره قرار دارند باید برای تکمیل ظرفیت ذخیره دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ در تاریخ هایی که از طریق سایت سنجش اعلام می شود به سایت پذیرش دانشگاه آزاد مراجعه کنند و فرم مربوطه را پر کنند و به این صورت امادگی خود را برای بودن در لیست انتظار اعلام کنند. پس از آن در روز های بعد به همین سایت مراجعه نمایند تا با حق تقدم نسبت به رتبه و تراز قبولی آن ها مشخص گردد. اگر هر چه ظرفیت ها بالا تر باشد شانس قبولی بیشتر خواهد بود میزان این ظرفیت ها فعلا مشخص نیست و اعلام نشده است.

 

اطلاعات بیشتر راجب تکمیل ظرفیت ذخیره دانشگاه آزاد ۱۴۰۱

لیست رشته محل هایی که شرایط پذیرش دانشجوی ذخیره را دارند از طریق سایت سنجش اعلام می شود. دفترچه ای به این منظور در زمان مشخص در سایت سنجش قرار خواهد گرفت و توضیحات بیشتری ارائه خواهد شد.

فقط افرادی که در کارنامه آن ها کلمه ذخیره وجود داشته باشد می توانند برای همان کد رشته محل ها اقدام به پذیرش نمایند.

اگر در لیست ذخیره قرار دارید در صورتی که جای خالی مناسب با رتبه شما به وجود آید و ظرفیت ها تا رتبه شما ادامه داشته باشد در آن کد رشته محل قبول خواهید شد ولی اگر تا قبل از رتبه شما ظرفیت ها تکمیل شده باشد شانس شما برای قبولی در آن کد رشته محل از بین رفته است.

مشاوره در خصوص تکمیل ظرفیت ذخیره دانشگاه آزاد ۱۴۰۱

با مشاورین با تجربه در این زمینه می توانید شانس بالا تری برای قبولی در تکمیل ظرفیت ذخیره دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ داشته باشید ثبت نام به موقع و دقیق از جمله این موارد است. زمان اعلام سازمان و تغییرات احتمالی در روند پذیرش ها دفترچه کد رشته محل ها از جمله مواردی است که باید به آن دقت داشته باشید. یکی از شانس های شما برای قبولی در رشته مورد نظر تان قرار گرفتن در لیست ذخیره های دانشگاه آزاد است.

مشاوره مناسب در این موارد می تواند بسیار به شما کمک کند تا بهترین تصمیم را بگیرید با بررسی رتبه شما و رتبه های قبولی می توان گفت احتمال قبولی شما چقدر است و یا بهترین گزینه در بین دانشگاه های دارای تکمیل ظرفیت ذخیره دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ نسبت به شرایط شما چیست برای پاسخ به همه سوالات می توانید با مشاورین صدای سنجش به صورت تلفنی در تماس باشید تا از همه شرایط ثبت نام های دانشگاه آزاد و سراسری آگاهی یابید.

 

ماس با واحد پاسخگویی صدای سنجش از طریق تلفن 

02166837359-02166868571

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 1 شب

کاربر گرامی ،  در صورت شلوغی خطوط مجدد تماس برقرار نمایید .

 

بسته مشاوره تحصیلی

  • داوطلبان لطفا پس از خرید بسته مکالمه منتظر تماس کارشناسان صدای سنجش باشید
  • 0 هزار تومان

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .