رزرو وقت مشاوره

 • داوطلبان لطفا پس از خرید بسته مکالمه


  منتظر تماس کارشناسان صدای سنجش باشید
 • پاسخگویی سریع
 • مشاوره تلفنی
 • مشاوران حرفه‌ای

بسته مشاوره تحصیلی

 • داوطلبان لطفا پس از خرید بسته مکالمه منتظر تماس کارشناسان صدای سنجش باشید
 • 0 هزار تومان

اقامت کانادا

طبق بسیاری از نظرسنجی ها و گزارش های جهانی، کانادا یکی از بهترین کشورها برای زندگی و کار است. به همین دلیل، این کشور در سال های اخیر تعداد زیادی از مهاجران را که برای اقامت کانادا درخواست می کنند، جذب کرده است.

بنابراین، اگر قصد مهاجرت به کانادا و گرفتن اقامت دائم را دارید، یک فرصت طلایی دارید.  در این مقاله، در مورد فرآیند درخواست ویزای اقامت دائم کانادا و مدارک مورد نیاز صحبت خواهیم کرد. علاوه بر این، ما انواع مختلف ویزا های موجود در کانادا را به همراه الزامات و معیارهای واجد شرایط بودن آن ها فهرست کرده ایم.

 

اقامت کانادا

جهت مکالمه با کارشناسان صدای سنجش لطفا از فرم زیر وقت مشاوره رزرو بفرمایید

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 1 شب

تلفن پشتیانی رزرو وقت مشاوره

02166837359-02166868571

بسته مشاوره تحصیلی

 • داوطلبان لطفا پس از خرید بسته مکالمه منتظر تماس کارشناسان صدای سنجش باشید
 • 0 هزار تومان

مزایای زندگی دائم در این کشور

کانادا با نگرش خود نسبت به مهاجران جدید، به خانه بیش از 20 درصد افرادی که خارج از مرزهای خود متولد شده اند تبدیل شده است ولی به طور کلی چندین فرهنگ و کشور را در آن جا خواهید دید. اقامت کانادا و تفاوت بین ویزای اقامت دائم و یک شهروند کانادایی در این است که شهروند اول اجازه دارد برای مدت نامحدودی در کانادا زندگی کند و اغلب تمام عمر خود را در آن جا باشد.

بر خلاف شهروندانی که متولد شده یا تابعیت در بدو تولد دارند، خارجی ها می توانند با مهاجرت به آن جا با مجوز از خدمات مهاجرت، از این امتیاز برخوردار شوند. به عنوان مثال، فردی که به عنوان دانشجو یا کارگر خارجی در کانادا می ماند، مقیم دائم این کشور نیست.

زندگی و کار در کانادا با اقامت کانادا

این کشور پهناور با امکان جابجایی آزاد بین استان ها یا سرزمین ها، فرصت های زیادی برای پایداری برای ساکنان دائمی دارد. اعضای خانواده شما نیز می توانند با اخذ اقامت کانادا از مزایای شهروندی کانادا بهره مند شوند. علاوه بر این، اگر بالای 18 سال دارید، می توانید از ساکنان خاصی برای زندگی، تحصیل و کار در کانادا حمایت مالی کنید.

کانادا که به عنوان دومین مقصد برتر جهان رتبه بندی شده است، مناظر زیبا و کیفیت زندگی بی نظیری را ارائه می دهد و شیوه های پایداری که عمدتا به فرهنگ آن کمک می کند.

زندگی در کانادا

انواع روش های مهاجرت به کشور کانادا

تحصیل دندانپزشکی در کانادا

آموزش و مراقبت های بهداشتی با اقامت کانادا

به عنوان مقیم دائم، فرزندان شما تا کلاس دوازدهم به تحصیل رایگان در کانادا دسترسی دارند. علاوه بر این، سیستم آموزشی کانادا شامل سه سطح، یعنی آموزش ابتدایی، متوسطه و عالی است. همچنین شهریه دانشگاه برای ساکنان دائم کاهش می یابد

علاوه بر این، ساکنان دائم کانادا به مراقبت های پزشکی رایگان و داروهای تجویزی که از طریق مالیات پرداخت می شود، دسترسی دارند.  کانادا همچنین بیمه سلامت عمومی را ارائه می دهد.

تمدید ویزا و اقامت کانادا

کارت های وضعیت اقامت دائم برای کانادایی ها تا پنج سال اعتبار دارند و محدودیتی برای تعداد تمدیدات دریافتی وجود ندارد. با این حال، افسر سابقه شما را ارزیابی می کند تا ببیند آیا دلیل خوبی وجود دارد که باید آن را مجاز کند.

زمانی که پس از اقامت دائم، ۱۰۹۵ روز (سه سال) از پنج روز در کانادا زندگی کرده باشید، واجد شرایط درخواست و اخذ شهروندی کانادا هستید.

با این حال، تنها پنج سال قبل از آن تاریخ برای واجد شرایط بودن شهروندی معتبر در نظر گرفته می شود.

با اقامت کانادا کسب و کار خودتو را راه بیندازید

برنامه مهاجرت به کانادا، می توانید بدون داشتن شهروندی کشور، شرکت خود را با یک مالک، شراکت یا شرکت انفرادی راه اندازی کنید.

کارت اقامت دائم شما کلیدی است که نشان می دهد ویزای اقامت دائم کانادا دارید.  هنگام سفر به خارج از کشور مطمئن شوید که پاسپورت و کارت اقامت دائم شما همیشه همراه شما باشد. این مورد نیاز است، به خصوص در هنگام بازگشت به کانادا.

آنچه ساکنان دائم می توانند انجام دهند

ساکنان دائم با داشتن اقامت کانادا می توانند از کار با کیفیت و تخفیف مالیاتی برخوردار شوند. اگر کارگر فوت کرده باشد، مهاجران همچنین می توانند به پرداخت های بازنشستگی، از جمله مزایای از کارافتادگی و بازماندگان دسترسی داشته باشند. علاوه بر این، منشور حقوق و آزادی های کانادا از ساکنان دائم حمایت می کند. بهتر است بدانید که افرادی که ساکن دائمی هستند نمی توانند در انتخابات فدرال کانادا شرکت کنند. علاوه بر این، شما مجاز به تصدی شغل یا موقعیتی نیستید که به گواهی امنیتی سطح بالا نیاز دارد.

زمانی که باید در کانادا زندگی کنید تا اقامت کانادا دریافت کنید

اگر می خواهید وضعیت اقامت دائم خود را در کانادا حفظ کنید، باید حداقل 730 روز را در پنج سال گذشته در این کشور سپری کنید. با این حال، لازم نیست 730 روز متوالی در کشورحضور داشته باشید.

ممکن است مقداری از زمان شما در خارج از کشور به این تعداد اختصاص یابد. به عنوان مثال، اگر کمتر از 24 ساعت باشد و کمتر از 12 ماه پیش یا در عرض چهار هفته قبل از بازگشت به کانادا به عنوان متقاضی اقامت دائم رخ دهد.

برای پیگیری زمان اقامت خود در کانادا، می توانید هنگام ورود به این کشور از افسر مرزی کانادا بپرسید. از طرف دیگر، می توانید کارت ویزای اقامت دائم کانادا خود را تمدید کنید و از مدت اقامت خود مطلع شوید.

مشاوره برای اقامت کانادا

با داشتن مشاورینی که در این زمینه مهارت دارند و می توانند به شما کمک کنند تا به آن چه خواست شما است برسید بسیار مهم است. افراد زیادی با استفاده از دانش خود اقدام کرده اند و دچار مشکلاتی از نظر زمان و یا مالی شده اند. ما در صدای سنجش شما را برای دریافت ویزا و اقامت سریع راهنمایی می کنیم.

می توانید برای آشنایی بیشتر زمان مشاوره خود را رزرو کنید و از خدمات مشاورین و وکیل های مهاجرتی ما استفاده کنید کافی است با شماره های ما تماس گرفته و یا از طریق منو های سایت مدت زمان مشاوره را رزرو کنید. مشاوره ها هم به صورت حضوری و هم به صورت تلفنی و اینترنتی و آنلاین انجام می شود.

در را بطه با دریافت ویزای تحصیلی انواع فاند ها و دیگر شرایط برای کودکان و یا افراد بالای 18 سال که قصد مهاجرت دارند نیز می توانند با مشاورین صدای سنجش در تماس باشند تا به سوالاتتان پاسخ داده شود.

جهت مکالمه با کارشناسان صدای سنجش لطفا از فرم زیر وقت مشاوره رزرو بفرمایید

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 1 شب

تلفن پشتیانی رزرو وقت مشاوره

02166837359-02166868571

بسته مشاوره تحصیلی

 • داوطلبان لطفا پس از خرید بسته مکالمه منتظر تماس کارشناسان صدای سنجش باشید
 • 0 هزار تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که تابع Privacy Policy and Terms of Use است.