رزرو وقت مشاوره

  • داوطلبان لطفا پس از خرید بسته مکالمه


    منتظر تماس کارشناسان صدای سنجش باشید
  • پاسخگویی سریع
  • مشاوره تلفنی
  • مشاوران حرفه‌ای

بسته مشاوره تحصیلی

  • داوطلبان لطفا پس از خرید بسته مکالمه منتظر تماس کارشناسان صدای سنجش باشید
  • 0 هزار تومان

 

اعلام نتایج کنکور سراسری 97-مشاوره کنکور سراسری و آزاد
اعلام نتایج کنکور سراسری

 

کنکور سراسری 97 در تاریخ  7 و 8 تیر ماه در سراسر کشور و با ثبت نام یک میلیون و 11 هزار و 85 داوطلب برگزار می گردد . داوطلبین گرامی در دهه دوم مرداد مهلت خواهند داشت که در انتخاب رشته 97 شرکت نمایند  . اکنون به ایستگاه پایانی کنکور 97 نزدیک می شویم . هم اکنون  نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97 منتشر گردیده  است . با توجه به اینکه  نتایج بصورت اینترنتی منتشر می گردد .در این مقاله راهنمای نحوه مشاهده نتایج کنکور سراسری 97 را برای داوطلبان ارائه نموده ایم .متقاضیان توجه بفرمایند که نتایج نهایی پذیرفته شدگان نیمه دوم شهریورماه اعلام می گردد.

اعلام نتایج کنکور سراسری 97

جهت مشاوره اعلام نتایج کنکور سراسری 97 از طریق سایت تخصصی مشاوره کنکور سراسری و آزاد صدای سنجش با شماره های مرکز تماس برقرار نمایید . مشاوران مجرب مرکز مشاوره  کنکور سراسری و آزاد 97  صدای سنجش از ضوابط و شرایط ورود به دانشگاه  ونحوه پذیرش آن اطلاعات جامعی دارند.از طریق تماس تلفنی با شماره های داخل سایت تخصصی مشاوره کنکور سراسری و آزاد صدای سنجش  با کارشناسان مرکز مشاوره  کنکور سراسری و آزاد  صدای سنجش میتوانید پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید .

تماس با واحد پاسخگویی صدای سنجش از طریق تلفن ثابت با شماره

02166837359-02166868571

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 1 شب

 

 

مشاهده نتایج کنکور سراسری 97

 

اعلام نتایج کنکور سراسری 97 از طریق سایت سازمان سنجش و آموزش کشور و بصورت اینترنتی در اختیار داوطلبین گرامی کنکور سراسری قرار می گیرد . برای مشاهده نتایج کنکور سراسری 97  باید ابتدا به سایت  سنجش به آدرس sanjesh.org مراجعه نمایید . در سمت راست صفحه بر روی لینک ” سراسری ” کلیک نموده و سپس بر  روی لینک ” اعلام نتیجه نهایی آزمون سراسری سال  97 ” کلیک نمایید . در ادامه توضیح می دهیم  که نحوه مشاهده نتایج کنکور سراسری 97 از هر یک از دو روش به چه شکل خواهد بود .

کاربر گرامی جهت اطلاع دقیق از نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97 می توانید با شماره تلفن واقع در سایت  مرکز مشاوره کنکور سراسری صدای سنجش به آدرسwww.sanjeshmoshaveran.ir تماس تلفنی برقرار نموده و مشاوره  بگیرید .

 

مشاهده نتایج کنکور سراسری 97 با شماره داوطلبی

 

در این روش علاوه بر شماره شناسنامه ، شماره داوطلبی نیاز می باشد  . شماره داوطلبی که در کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 97 و هم بر روی صندلی آزمون درج  می گردد . داوطلبین عزیز توجه بفرمایند که  نتایج کنکور سراسری 97  از طریق سایت سازمان سنجش و بصورت اینترنتی قابل مشاهده می باشد .

 

مشاهده نتایج کنکور سراسری 97 با شماره پرونده

 

در روش دوم  مشاهده نتایج کنکور سراسری 97 با شماره پرونده ، داوطلبان می توانند با وارد کردن شماره پرونده و شماره شناسنامه ، جواب کنکور سراسری 97 را مشاهده نمایند. متقاضیان توجه داشته باشند که  شماره پرونده در رسید ثبت نام کنکورسراسری 97 که در اتمام مراحل ثبت نام از سایت سازمان سنجش دریافت نمودید  موجود می باشد .

 

مشاهده نتایج کنکور 97 بدون داشتن اطلاعات ثبت نام

 

همانطور که مطلع شدید  هر داوطلب برای مشاهده کارنامه خود می بایست  شماره داوطلبی و  یا شماره پرونده دارا باشد . اگر چنانچه داوطلبی به هیچ یک از این اطلاعات دسترسی نداشته باشد می بایست  با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور وارد بخش پاسخگویی شده و  یک حساب کاربری ایجاد نماید و درخواست بازیابی شماره پرونده و داوطلبی دهد . کاربر گرامی ، سیستم پاسخگویی سازمان سنجش در پاسخ به این درخواست بصورت آنلاین ، شماره پرونده و شماره داوطلبی متقاضی را نمایش می دهد که می توان با استفاده از آن به لینک اعلام نتایج کنکور سراسری 97 مراجعه نموده  و کارنامه خود را دریافت نمایید .

 داوطلبان گرامی ، اگر چنانچه با توجه به توضیحات ذکر شده ،  درمورد نحوه مشاهده نتایج یا اعتراض به نتایج کنکور سراسری 97 سوالی دارید می توانید سوال خود را با کارشناسان متخصص در امر مشاوره کنکور سراسری و آزاد  صدای سنجش مطرح نمایید و از طریق تماس تلفنی با این مرکز از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی مرکز مشاوره صدای سنجش بهره مند گردید .

جهت کسب اطلاعات  بیشتر  و رفع هر گونه ابهام در مورد اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 97 می توانید از سراسر ایران با  کارشناسان مرکز مشاوره  کنکور سراسری صدای سنجش تماس بگیرید.

 

مشاوره کنکور سراسری و آزاد 97  صدای سنجش

 

جهت مشاوره اعلام نتایج کنکور سراسری 97 از طریق سایت  مشاوره کنکور سراسری و آزاد صدای سنجش با شماره های مرکز تماس برقرار نمایید .کارشناسان مرکز مشاوره  کنکور سراسری و آزادصدای سنجش از ضوابط و شرایط ورود به دانشگاه  ونحوه پذیرش آن اطلاعات جامعی دارند.

از طریق تماس تلفنی با شماره های داخل سایت تخصصی مشاوره کنکور سراسری و آزاد صدای سنجش  با کارشناسان مرکز مشاوره  کنکور سراسری و آزاد صدای سنجش میتوانید پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید .

تماس با واحد پاسخگویی صدای سنجش از طریق تلفن ثابت با شماره

02166837359-02166868571

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 1 شب

 

کاربرگرامی ، به دلیل شلوغی خطوط در صورت عدم برقراری ارتباط  مجددا تماس بگیرید.

 

مطالب مرتبط :

 

برنامه ریزی کنکور سراسری 98

شرایط شرکت در کنکور سراسری 98

انتخاب رشته کنکور سراسری

انتخاب رشته کنکور سراسری 97

انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97

ثبت نام کنکور سراسری دانشگاه آزاد 97

شهریه دانشگاه آزاد 97 – 98

تاثیر سهمیه بسیج فعال در انتخاب رشته دانشگاه آزاد

اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 97

اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97

اعلام نتایج کنکور سراسری دانشگاه آزاد

اعلام نتایج کنکور سراسری

مشاوره کنکور صدای سنجش

تخصصی ترین مرکز مشاوره تحصیلی

راهنمای انتخاب رشته تجربی

انتخاب رشته کنکور زبان

انتخاب رشته کنکور انسانی

انتخاب رشته هنر

انتخاب رشته ریاضی

منابع کنکور ریاضی 98

روش صحیح تست زنی کنکور

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 97

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97

 

 

بسته مشاوره تحصیلی

  • داوطلبان لطفا پس از خرید بسته مکالمه منتظر تماس کارشناسان صدای سنجش باشید
  • 0 هزار تومان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .