رزرو وقت مشاوره

 • داوطلبان لطفا پس از خرید بسته مکالمه


  منتظر تماس کارشناسان صدای سنجش باشید
 • پاسخگویی سریع
 • مشاوره تلفنی
 • مشاوران حرفه‌ای

بسته مشاوره تحصیلی

 • داوطلبان لطفا پس از خرید بسته مکالمه منتظر تماس کارشناسان صدای سنجش باشید
 • 0 هزار تومان

 

اعلام نتایج کنکور دانشگاه آزاد 97-مرکز تخصصی صدای سنجش
اعلام نتایج کنکور دانشگاه آزاد

 

داوطلبان عزیز همانطور که می دانید در تاریخ 15 و 16 تیر ماه 97  در پنج گروه آزمایشی  شاهد برگزاری آزمون سراسری بودیم.  در رابطه با  اعلام نتایج کنکور دانشگاه آزاد 97  همانطور که می دانید در نیمه دوم مرداد ماه نتایج اولیه کنکور دانشگاه آزاد  از طریق سایت سازمان سنجش اعلام  گردید و پس از اعلام نتایج  مشخص می گردد که کدام  یک از داوطلبان مجاز به انتخاب رشته  شده اند. بنابراین این دسته از داوطلبان می بایست  پس از انتشار دفترچه راهنمای انتخاب رشته در زمان مشخص نسبت به  انتخاب رشته دانشگاه آزاد  اقدام نمایند .

متقاضیان  دقت بفرمایید که با مطالعه  مقاله اعلام نتایج کنکور دانشگاه آزاد 97 و از طریق  مشاوره تلفنی با مرکز تخصصی صدای سنجش می توانید راجع به موارد زیر مطلع گردید  :

 نحوه مشاهده نتایج کنکور دانشگاه آزاد 97

زمان انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 97

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 97

زمان تکمیل ظرفیت انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 97 

داوطلبان  جهت  کسب اطلاعات بیشتر  و مشاوره در زمینه اعلام نتایج کنکور دانشگاه آزاد 97 با مرکز تخصصی صدای سنجش تماس حاصل فرمایید .کاربر گرامی جهت مشاوره و اعلام نتایج  کنکور دانشگاه آزاد 97 می توانید با شماره تلفن واقع در سایت  مرکز تخصصی صدای سنجش به آدرس www.sanjeshmoshaveran.ir تماس تلفنی برقرار نموده و مشاوره  بگیرید . مشاوران مجرب مرکز تخصصی صدای سنجش از ضوابط و شرایط ورود به دانشگاه  ونحوه پذیرش آن اطلاعات جامعی در اختیار داوطلبان گرامی  قرار می دهند .  از طریق سیستم مشاوره تلفنی  با کارشناسان مرکز تخصصی صدای سنجش میتوانید پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید .

تماس با واحد پاسخگویی صدای سنجش از طریق تلفن ثابت با شماره

02166837359-02166868571

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 1 شب

انتخاب رشته کنکور

 مشاهده  نتایج کنکور دانشگاه آزاد 97 

نحوه مشاهده نتایج کنکور دانشگاه آزاد 97 به سه روش امکان پذیر می باشد . اگر چنانچه موفق به مشاهده نتایج کنکور دانشگاه آزاد 97 از طریق این روش ها ی ذکر شده نشدید ، داوطلبان می بایست وارد سایت سازمان سنجش به نشانی www.azmoon.org  شده و در بخش ورود به سیستم را انتخاب نموده و با ایجاد یک حساب کاربری برای بازیابی شماره پرونده و شماره داوطلبی خود اقدام نموده و در این قسمت درخواست دهند.

 • مشاهده نتایج کنکور از طریق شماره داوطلبی و اطلاعات فردی :

در این روش داوطلبین می توانند با استفاده از شماره داوطلبی ، شماره شناسنامه و سال تولد برای مشاهده نتایج کنکور اقدام نمایند .

 • مشاهده نتایج کنکور از طریق شماره پرونده و کد رهگیری و اطلاعات شخصی :

در این روش داوطلبین می توانند با استفاده از شماره پرونده ، کد رهگیری و اطلاعات شخصی  برای مشاهده نتایج کنکور اقدام نمایند .

 • مشاهده نتایج کنکور از طریق شماره پرونده و شماره سریال و اطلاعات فردی :

در این روش داوطلبین می توانند  از طریق شماره پرونده ،  شماره سریال و اطلاعات فردی  برای مشاهده نتایج کنکور اقدام نمایند .

جهت مشاوره  انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 97 و مشاوره با کارشناسان مرکز تخصصی صدای سنجش

تماس با واحد پاسخگویی صدای سنجش از طریق تلفن ثابت با شماره

02166837359-02166868571

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 1 شب

کانال انتخاب رشته

زمان انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 97 

 

متقاضیان توجه بفرمایند  پس از انتشار دفترچه راهنمای انتخاب رشته داوطلبین مجاز به انتخاب رشته ، می بایست  نسبت به  انتخاب رشته خود اقدام نمایند  . دریافت دفترچه انتخاب رشته از طریق سایت سازمان سنجش امکان پذیر می باشد . لازم به ذکر است که  زمان  انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 97 در نیمه دوم مرداد ماه می باشد.داوطلبان برای آگاهی از زمان دقیق انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 97   با مرکز تخصصی صدای سنجش  مشاوره تلفنی نمایید . داوطلبان گرامی  جهت  انتخاب رشته کنکور و آگاهی از میزان تاثیر معدل در کنکور و همچنین میزان شهریه دانشگاه آزاد 97 – 98  مشاور دهنده مرکز تخصصی صدای سنجش راهنمایی های لازم  را نموده و شما را یاری می دهد  تا به بهترین نحو انتخاب رشته  دانشگاه آزاد خود را انجام دهید . جهت مشاوره تماس بگیرید .

 

زمان اعلام نتایج کنکور دانشگاه آزاد 97

 

با توجه به این مطلب که در نیمه دوم شهریور ماه  97 شاهد اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد خواهیم بود لذا  پس از اعلام  نتایج  کنکور دانشگاه آزاد 97  داوطلبین شرکت کننده در آزمون می بایست  نسبت به انجام مراحل بعدی اقدام نمایند .این بدین معنی می باشد که اگر داوطلبی در انتخاب رشته خود پذیرفته شده باشد ، می بایست  در زمان تعیین شده  در محل دانشگاه قبولی خود حضور یافته  و  جهت تکمیل ثبت نام  اقدام نماید . لازم به ذکر است  داوطلبینی که پذیرفته نشده اند و یا به رشته قبولی خود علاقمند نیستند ،  فرصت می یابند  تا در مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه  شرکت نمایند  . گفتنی است که زمان شرکت در تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد 97 در مهر ماه می باشد.

جهت مشاوره تحصیلی با مرکز تخصصی صدای سنجش  می توانید از سراسر کشور با شماره های داخل سایت صدای سنجش  تماس بگیرید . کارشناسان مرکز مشاوره آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان و رفع ابهام   می باشند .

 

زمان تکمیل ظرفیت انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 97  

 

داوطلبین گرامی  می توانند  در صورت عدم قبولی  ،   بار دیگر  در مهر ماه  در مرحله تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد 97  شرکت نمایند . گفتنی است که  تنها داوطلبینی  می توانند در مرحله تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد شرکت بنمایند  که در جلسه آزمون سراسری 97 حضور یافته و برای آنها کارنامه صادر شده است.کاربران عزیز توجه بفرمایید در صورتی که متقاضیان در انتخاب رشته اولیه پذیرفته شده باشند و اکنون در حال تحصیل در دانشگاه می باشند ،  اگر چنانچه در این میان  در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد 97  شرکت نمایند و  در این مرحله نیز  قبول گردند ، قبولی قبلی آنها باطل گردیده  و می بایست  در رشته و دانشگاه جدید به تحصیل خود بپردازند.

جهت  کسب اطلاعات بیشتر در مورد  تکمیل ظرفیت انتخاب رشته کنکور آزاد 97  و  مشاوره  ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و همچنین  اطلاع از  رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد با کارشناسان صدای سنجش تماس بگیرید .

 

مرکز تخصصی صدای سنجش

 

داوطلبان  جهت  کسب اطلاعات بیشتر  و مشاوره در زمینه نتایج کنکور دانشگاه آزاد 97 با مرکز تخصصی صدای سنجش تماس حاصل فرمایید .کاربر گرامی جهت مشاوره نتایج  کنکور دانشگاه آزاد 97 می توانید با شماره های  مرکز تخصصی صدای سنجش به آدرس www.sanjeshmoshaveran.ir تماس تلفنی برقرار نموده و مشاوره  بگیرید .مشاوران مجرب مرکز تخصصی صدای سنجش از ضوابط و شرایط ورود به دانشگاه  ونحوه پذیرش آن اطلاعات کاملی در اختیار داوطلبان گرامی  قرار می دهند .  از طریق مشاوره تلفنی  با کارشناسان مرکز تخصصی صدای سنجش میتوانید پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید .

 

تماس با واحد پاسخگویی صدای سنجش از طریق تلفن ثابت با شماره

02166837359-02166868571

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 1 شب

 

کاربر گرامی ،  در صورت عدم برقراری ارتباط  به دلیل شلوغی خطوط  ،  مجدد تماس برقرار نمایید .

 

مطالب مرتبط :

 

 تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد 97

 ثبت نام کنکور سراسری 98

 ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97

 ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 97

 ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 97

 ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 97

 شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 97

 زمان تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد 97

 شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت کنکور آزاد 97

هزینه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد 97

 تکمیل ظرفیت کنکور 97

 تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد 97

 زمان تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد 97

 شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت کنکور آزاد 97

هزینه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد 97

منابع کنکور سراسری تجربی 98 

منابع کنکور سراسری ریاضی 98 

منابع کنکور سراسری انسانی 98 

منابع کنکور سراسری 98

مشاوره برنامه ریزی کنکور 98

مشاوره ثبت نام دانشگاه ها

برنامه ریزی کنکور سراسری 98

شرایط شرکت در کنکور سراسری 98

مشاوره کنکور صدای سنجش

تخصصی ترین مرکز مشاوره تحصیلی

 

بسته مشاوره تحصیلی

 • داوطلبان لطفا پس از خرید بسته مکالمه منتظر تماس کارشناسان صدای سنجش باشید
 • 0 هزار تومان

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .